הוצאת חשבונית זה יש חשבונית

המועד של הוצאת החשבונית והחיוב בהעברת מע“מ לרשויות משתנה על פי סוג העסקה או בהתאם לעסק ולפעמים הוא חל לפני קבלת התשלום מהלקוח.

עוסק פטור לא מוציא חשבוניות מס אלא רק קבלות בגין העסקאות שלו. ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה הוא בהיבט של היקף המסחרי של העסק. ברגע שהעסק עובר את ה-100,000 ש“ח הכנסות בחודש, הוא יהפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה. כאמור, עוסק פטור מוציא רק קבלות אחרי שהעסקה התבצעה בעוד עוסק מורשה מוציא חשבונית עסקה או קבלה לפני התשלום וחשבונית מס אחרי התשלום. זה קל, זה פשוט וזה הרבה יותר נוח עם חשבונית דיגיטלית ירוקה.

הוצאת חשבונית ידני או דיגיטלי

בגדול, יש היום שתי אפשרויות עיקריות לבצע הוצאה של חשבוניות. האחת היא באמצעות פנקס חשבוניות. כלומר ברגע שהעסק מקבל תשלום מלקוח עליו לכתוב חשבונית ידנית חתומה ישירות ללקוח. אפשר את החשבונית לתת ללקוח במעמד התשלום או לשלוח בדואר. דרך נוספת שתופסת תאוצה אדירה בשנים האחרונות היא הוצאת חשבונית דיגיטלית. באמצעות מערכת מתקדמת ניתן להוציא חשבוניות ועוד קשת רחבה של מסמכים שמקלים על תפעול והתנהלות העסק, עוזרים בארגון שלו וכך אנו שומרים בתוך המחשב את כל המסמכים שאנחנו צריכים. בואו לא נשכח גם את המגמה הירוקה. עם הוצאת חשבונית דיגיטלית אתם שומרים על הסביבה שלנו ומבזבזים הרבה פחות נייר.

הוצאת חשבונית עם יש חשבונית יתרונות

 1. 40 ימי ניסיון לחשבונית ירוקה
 2. הוצאת חשבוניות דיגיטליות מהמחשב או מהאפליקציה ישירות בנייד
 3. מעקב חכם אחרי קבלת תשלומים
 4. הוצאת חשבונית אוטומטית המבוססת על צ‘קים דחויים
 5. ניהול מלאי ופריטים כולל סוגי מע“מ ומחירים מלאים
 6. ניהול הוראות הקבע בכרטיס האשראי
 7. הוצאת מסמכים ללא הגבלה במסגרת המנוי
 8. חיווי מיילים ושליחת מסמכים ישירות למייל
 9. ריבוי שפות
 10. יצוא הכנסות וגיבוי מלא
 11. צפיה מהירה בחייבים ובתזרים עתידי קבלות
 12. ניהול לקוחות
 13. עיצוב מסמכים בהתאמה אישית כולל חתימה דיגיטלית

זה לא רק להוציא חשבונית עם יש חשבונית

בנוסף לכל השירותים והפעולות שאתם יכולים לעשות בעזרת המערכת שלנו תוכלו גם לשמור את כל המסמכים לטובת תיעוד עתידי, לנהל ולחפש באופן הכי מתקדם את כלל ההוצאות שלכם, לעשות שימוש מלא באפליקציה לקטלוג הוצאות באופן קל, ידידותי ופשוט, להוציא דו“ח הוצאות מפורט מותאם ליועץ המס או הרואה חשבון שלכם, לחשב באופן אוטומטי את המקדמות של מס הכנסה והמע“מ, להוסיף קבצים ישירות מהמחשב ברישום הוצאות ועוד. בקיצור, כל מה שאתם צריכים ביש חשבונית אחת.

הוצאת חשבונית בכל זמן מכל מקום

חשבונית אלקטרונית או חשבונית ירוקה היא מערכת שלמה שבאמצעותה אנו יכולים לשמור את כל המסמכים שאנו צריכים על המחשב, לתעד אותם ובמידת הצורך אפילו להדפיס אותם. הסוף לבלאגן, ההתחלה של הסדר והארגון.

אחת ההתלבטויות איתה רבים מהלקוחות שמעוניינים להצטרף מתמודדים קשורה לשימוש במערכת .הרי עד עכשיו כל מה שעשיתם הוא להוציא פנקס חשבוניות, לכתוב את הסכום ולהעביר את המסמך הלאה ללקוח. יותר קל מזה? כן. אפשר לעשות בדיוק את אותה פעולה רק בלחיצת כפתור, מכל מקום בו אתם נמצאים וגם לחסוך ככה כסף. כן, זמן שווה כסף ונייר שווה לא מעט כסף. הזמן שייקח לכם להוציא חשבונית ירוקה הוא פחות מהזמן שיקח לכם למלא את המסמך הידני ויותר מזה, כל המסמכים נשמרים במערכת שנים אחורה. בנוסף, פיתחנו עבורכם את התוכנה המדהימה שנקראית יש חשבונית. התוכנה שתאפשר לכם לנהל את העסק שלכם מכל מקום בזמן אמת בצורה נוחה, מהירה וקלה. אין צורך בידע טכני. זה קל בהרבה ממה שאתם חושבים.

הוצאת חשבונית לחשב בקלות

ומה לגבי חישובים? התוכנה עצמה עושה את כל החישובים וכל מה שאתם צריכים הוא פשוט להזין את הפרטים של הלקוח: שם, סכום העסק, המייל שלו ופרטי העסק. תוכלו לשמור את הפרטים של הלקוח במידה ומדובר בלקוח קבוע ואז לשכפל מתוך המסמך הזה מסמכים לאותו לקוח בחודש העוקב ושוב ככה לחסוך זמן יקר. במידה ומדובר בלקוח שנתתם לו שירות או מכרתם לו מוצר באופן חד פעמי, אין צורך לשמור אותו במערכת, אלא ניתן להוציא חשבונית חד פעמית.

התנהלות נוחה מול רואה החשבון

מכירים את זה שהרואה חשבון או המזכירה שלו מצלצלים ומבקשים מסמך מסוים? ואתם נלחצים שזה חייב להיות עכשיו ומתחילים בחיפושים? כמעט כל עסק בישראל, קטן, בינוני או גדול זקוק לרואה חשבון לניהול ההיבטים הפיננסים של העסק שלו. עם יש חשבונית אתם מוציאים כל מסמך שהוא מבקש תוך שניות בלי לחפש ובלי להילחץ. ההתנהלות מול רואה החשבון שלכם הופכת להרבה יותר קלה, פשוטה ומהירה.

איך זה עובד?

השימוש ביש חשבונית הוא מאוד פשוט וידידותי למשתמש. לאחר שתירשמו לשירות, תקבלו 40 יום בחינם כדי שתוכלו להתנסות בתוכנה בעצמכם ולראות כמה זה קל. שירות הלקוחות שלנו תמיד נמצא כאן בשבילכם. לאחר ההרשמה, תוכלו להפיק מגוון של מסמכים ללא הגבלה כמו קבלות, חשבוניות, הזמנות עבודה, ניהול מלאי, הצעות מחיר ועוד.

בנוסף, ניתן לעצב את החשבונית איך שאתם רק רוצים, להוסיף חתימה דיגיטלית וזה כמובן תורם רבות לחיזוק המותג ושמירה על הערכים של העסק שלכם. אז כל שנותר לכם הוא רק לנסות, להירשם ולשדרג את החוויה העסקית שלכם כמו שלא חלמתם שאפשר.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם