הוצאת חשבונית חד פעמית זה יש חשבונית

כאשר אנו מוציאים ללקוחות שלנו חשבוניות ידניות אנו עסוקים בלרשום את החשבונית עצמה, לשמור העתק שלה, בסוף החודש לסכם על כלל החשבוניות וכאשר אנו זקוקים לחשבונית ספציפית מסיבה כזו או אחרת כמו למשל לקוח שצריך העתק של החשבונית שלו אנו צריכים לחפש אותה בין ערימת החשבוניות, לעשות העתק ואז לשלוח לו בדואר. כל זה, היה הופך לפעולה של מספר שניות אם רק היינו משתמשים בתוכנה של יש חשבונית שהייתה עושה את החיים שלנו קלים הרבה יותר.

באמצעות התוכנה תוכלו לאתר חשבוניות בצורה פשוטה מאוד כמו גם לשלוח אותה במייל ללקוח שצריך אותה, לשלוח דו״ח סיכום של כל החשבוניות לרואה החשבון שלכם בסוף החודש ולחסוך עוד הרבה מאוד זמן באמצעות השימוש בתוכנה. במאמר הבא נסביר לכם מהם היתרונות של התוכנה שלנו, איך אפשר להוציא חשבונית חד פעמית ומדוע אתם צריכים תוכנה כמו יש חשבונית עבור העסק שלכם.

מה היתרונות של עבודה עם תוכנה להנפקת חשבוניות ומסמכים אחרים?

לשימוש בתוכנת מחשב להוצאת חשבוניות ישנם יתרונות רבים עבור העסק שלנו כאשר בראש ובראשונה הוא הסדר והארגון. כאשר כל מלאכת הנפקת החשבוניות והמסמכים האחרים כמו הצעות מחיר, תעודות משלוח, קבלות ודו״חות תקופתיים מונפקים באמצעות מחשב הם גם נשמרים עליו וכך כל המלאכה של שליחת החשבוניות, עריכת הדו״חות התקופתיים עבורנו ועבור הרואה חשבון הופכים לפשוטים הרבה יותר. למעשה, דרך התוכנה ניתן לבצע חיפושים בקלות יתרה על פי תאריך או על פי שמו של הלקוח, ניתן להנפיק דו״חות בלחיצת כפתור אחרי בחירת התאריכים אותם אנו רוצים שהדו״ח יסכם ועוד.

הוצאת חשבונית חד פעמית שומרת על איכות הסביבה

פרט לקלות של הדברים והסדר והארגון אי אפשר להתעלם מהשמירה על איכות הסביבה שכן זהו אספקט חשוב מאוד בימים אלו. כיום, כולנו רוצים לשמור על כדור הארץ ועל הסביבה ואחת הדרכים בהם העסק שלנו יכול לתרום לכך היא באמצעות מעבר לחשבוניות אלקטרוניות של יש חשבונית. בצורה הזו כל הדו״חות וכל החשבוניות נשלחות באמצעות המייל ובמקרים רבים שאין צורך להדפיס מסמך הוא נשאר על המחשב וכך אנו חוסכים משאבים ושומרים על הסביבה.

יותר זמן, פחות לחץ

יתרון נוסף הוא החסכון העצום שלנו בזמן שכן במקום לכתוב כל חשבונית ותעודת משלוח ומסמכים אחרים בצורה ידנית אנו מנפיקים אותה באמצעות תוכנת המחשב שלנו, דבר שחוסך לנו זמן רב שכן במחשב כל פרטי הלקוח שמורים לנו, כמו גם הפרטים של העסק שלנו והחשבונית עצמה וכל שנותר לנו לעשות הוא למלא את פרטי העסקה ואת סכום העסקה ואין צורך לבצע חישובים כלל של המע״מ או סך העסקה שכן המחשב מבצע אותה עבורנו בקלות.

איך אפשר להוציא חשבונית חד פעמית ללקוח מזדמן?

אנחנו ביש חשבונית שמים דגש כיצד נוכל להקל עוד יותר על חייהם ומהלך עבודה של כל אותם עסקים שבוחרים להשתמש בתוכנה שלנו, הן בפאן הפרקטי של השימוש בתוכנה והן בפאן הכלכלי. אז קודם כל בניגוד לתוכנות אחרות של חשבוניות אלקטרוניות ביש חשבונית ניתן להוציא מספר בלתי מוגבל של חשבוניות ומסמכים אחרים כאשר הדבר מטיב בעיקר עם עסקים שיש להם מגוון לקוחות רב וזקוקים להוציא חשבוניות רבות במהלך החודש. בתוכנות של חברות אחרות ברוב המקרים תהיו מוגבלים למספר מסוים של חשבוניות כאשר במידה ותעברו אותם תצטרכו לשלם סכום כסף נוסף.

אצלנו ביש חשבונית לא משנה כמה לקוחות יש לכם וכמה חשבוניות ותעודות משלוח תנפיקו במהלך החודש, לא תצטרכו לשלם סכום כסף נוסף על מספר גבוה של חשבוניות. בפאן הפרקטי של השימוש אנחנו ביש חשבונית מבינים שלעיתים ישנם לקוחות מזדמנים ולכן חשבנו איך אפשר להוציא חשבונית חד פעמית ללקוח כזה.

לכן, החלטנו ליצור פונקציה להוצאת חשבונית חד פעמית ללקוחות מזדמנים כאשר במקרה כזה לא תצטרכו להכניס את פרטי הלקוח אלא רק לבחור את האופציה של חשבונית חד פעמית ולהנפיק את החשבונית ללקוח המזדמן. הדבר עוזר לנו בעיקר על מנת שלא ליצור בלבול עם לקוחות קיימים אחרים שכן לא נצטרך לשמור את הפרטים של אותו לקוח במערכת וליצור עומס או בלבול.

מדוע אתם חייבים תוכנה כזו עבור העסק שלכם?

אז כבר הסברנו לכם מהם היתרונות של תוכנה כזו עבור ניהול העסק שלכם ואיך אפשר להוציא חשבונית חד פעמית אבל הסיבה האמיתית שבגינה אתם חייבים תוכנה כזו לניהול החשבוניות והכספים עבור העסק שלכם היא ניהול הזמן. העובדה שהתוכנה תחסוך לכם זמן רב תאפשר לכם לפנות זמן עבור דברים חשובים אחרים כמו הגדלת העסק שלכם, שיווק המוצרים והשירותים שלכם וכל פיתוח עסקי אחר כמו ניהול הדיגיטל, ניהול העובדים ועוד.

אנחנו ביש חשבונית חשבנו על פרטים רבים בפיתוח התוכנה שלנו כאשר במרכז העמדנו אתכם, הלקוחות שלנו, כאשר החזון שלנו הוא להקל עליכם על ידי כך שאנו מאפשרים לעסק שלכם להתקדם מבחינה טכנולוגית אך גם מפנים לכם זמן וקשב לנושאים אחרים חשובים יותר בניהול העסק שלכם. לצד כל אותם פונקציות שעוזרות לכם בניהול העסק יש חשבונית גם תיתן לכם לעצב חשבונית בצורה פשוטה למיתוג העסק שלכם כמו גם ניהול התוכנה בצורה קלה על ידי הדרכה ותמיכה צמודה בכל נושא בו תצטרכו והתאמה של שפת הממשק לשפת האם שלכם כאשר בין האופציות תמצאו שפות כמו ערבית, רוסית ואנגלית.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם