חשבונית ירוקה מובילה יש חשבונית

מהיום לא צריך לקנות פנקסי חשבוניות מנייר ולבזבז נייר מיותר, אם אפשר לשמור על איכות הסביבה על הדרך אז למה לא? לא צריך ללכת לדואר לשלוח חשבוניות או קבלות לבתי עסק. אנחנו עושים לכם את הכל פשוט יותר. מהיום אפשר להפיק חשבוניות ללא הגבלה דרך המחשב או האפליקציה שלנו, יש חשבונית מנהלת לך את הכל ללא צורך בידע או הבנה מעמיקה.

הירשמו עוד היום ליש חשבונית ותתחילו להפיק חשבוניות/קבלות ללא הגבלת כמות. 40 יום ניסיון עלינו!

שיתוף מסמכים אונליין

דרך יש חשבונית ניתן לשלוח ללקוחות חשבונית ירוקה ישירות למייל הפרטי שלהם. או אופציה לשליחה דרך וואטסאפ, טלגרם כמה פשוט אנחנו עושים את זה. אין יותר צורך להתעסק בנייר. הכל מתועד בצורה מסודרת ומנוהל לכל לקוח.

חשבונית ירוקה - דוחות

ש חשבונית גאה להציג בפניכם את האופציות לתת דיווח לרואה חשבון שלכם בזמן אמת. כל מה שצריך לעשות זה ללכת ללשונית דוחות, לבחור את הדוח הרלוונטי שאתם רוצים להוציא ויש לכם את האופציה לשלוח את הדוח ישירות לרואה החשבון שלכם ללא צורך לגשת אליו פיזית. כמה קל אנחנו עושין את זה, יש חשבונית תספק לכם כל מה שאתם צריכים לניהול נכון של העסק שלכם. בנוסף יש לכם אופציה לבחור איזו סוג חשבונית אתם רוצים והמערכת אוטומטית תוציא את הדוח המבוקש.

ניהול פריטים ומלאי ברכש

יש לכם פריטים בעסק ואתם מחפשים לנהל את הכמויות והמלאי בצורה מסודרת? הגעתם למקום הנכון, יש חשבונית מספקת ניהול מלאי ופריטים לכל סוג עסק, הכמויות מתעדכנות בצורה אוטומטית בכל הוצאה של תעודת משלוח או חשבונית מס, כמובן מתי שביצעתם זיכוי המלאי מתעדכן אוטומטי במערכת. מדי תקופה יש באפשרותכם להוציא דוח פריטים מסודר ולדעת איפה אתם עומדים מבחינת כמויות. רכשתם מוצרים חדשים? מערכת יש חשבונית יודעת לעדכן בצורה אוטומטית את המלאי ברגע שביצעתם הוצאת רכש בניהול הוצאות.הכל בכדי שלכם יהיה 0 התעסקות בניהול הוצאות וניהול מלאי. כמו שאמרנו לכם חשבונית ירוקה זה אך ורק יש חשבונית

ניהול הוצאות בצורה חכמה

ניהול הוצאות תמיד היה משהו מסורבל, קבלות שצריך לשמור לכל תקופה. ואחרי זה להעביר לרואה חשבון, כל הדבר הזה כאב ראש אחד גדול. החלטנו ביש חשבונית לשים לדבר הזה סוף, ניהול קל ונוח של ההוצאות לכל עסק. העלאת מסמכים בכל סוג, הסבר ומחיר על ההוצאה. צילום תמונה דרך הטלפון והעלאת הוצאה חדשה.הכל בצורה מסודרת כמה קל זה הולך להיות לכם עם יש חשבונית. אחרי כל תקופה כל מה שצריך לעשות זנ להפיק את הדוח הרצוי לכם וזהו.. הדוח עובר ישירות לרואה חשבון ללא כל מאמץ נוסף. חברתינו תעשה הכל בכדי שלכם יהיה קל לנהל את העסק על הצד הטוב ביותר, לאחר שתעברו על המערכת שלנו אתם פשוט תראו את ההבדל.

חשבוניות ירוקות גרפים לתצוגה

נרשמתם בהצלחה לשירות שלנו? מזל טוב. עכשיו יש לכם את היכולת לראות גרפים המראים לכם לפי בית עסק את ההכנסות והוצאות לפי חודשים. יש לכם את היכולת איזה סוגי חשבוניות הוצאתם וכמה. תקבולים לפי לקוחות רלוונטיים. גרפים יעילים הבאים להראות לכם בעיניים את התקדמות העסק שלכם ביש חשבונית. כל מה שנשאר לעשות זה לקדם את העסק כמה שיותר חזק והשמים הם הגבול.

חשבונית ירוקה בעיצוב אישי

אנחנו מעבר לממשק הקל שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו.יש חשבונית מספקת עיצובים בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. מגוון רחב של צבעים לכל סוג חשבונית. חשוב לנו שכל בית עסק יהיה את היכולת לשנות את החשבונית כל אחד לפי הטעם האישי שלו. בנוסף יש אפשרות להוסיף חתימה ולוגו של העסק בחשבונית. והכל בצורה דינמית וגמישה. חשבונית ירוקה של יש חשבונית באה לעשות רפורמה בתחום של הפקת חשבוניות באינטרנט אנחנו מאמינים ששירות טוב וממשק מתקדם יכולים לעשות את ההבדל.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם