חשבונית ירוקה כניסה זה יש חשבונית

אחד השיקולים שמנחים בעלי עסקים רבים לגבי איזו מערכת של חשבונית ירוקה לבחור תלוי בכניסה. כאשר מחפשים את מילות החיפוש חשבונית ירוקה כניסה הכוונה היא בעצם לכמה פשוטה, נוחה וקלה הכניסה למערכת. לפני שנבין איך נכנסים למערכת ואיך מתפעלים אותה בכמה צעדים פשוטים חשוב להבין קצת את הרקע ואת המטרות שלה.

למעשה, מדובר במערכת המסייעת לנו להפיק חשבוניות, קבלות, הצעות מחיר, תעודות משלוח, הזמנות, הזמנות רכש, דוחות וסיכומים לרואה החשבון ועוד מגוון רחב של מסמכים בצורה נוחה וקלה, לתפעל את העסק שלנו באופן מהיר ולהיות כל הזמן עם שליטה לגבי מה שקורה בעסק שלנו מבחינת מלאי, הזמנות, הכנסות מול הוצאות ובכלל היבטים פיננסים שונים. החשבונית עוזרת לנו העצמאים, הפרילנסרים, בעלי החברות, המיזמים והעמותות להפיק חשבוניות מעוצבות. המערכת עצמה מחוברת לרשת האינטרנט ואין צורך לבצע התקנה למחשב.

אחת ההיתרונות הבולטים של יש חשבונית היא המערכת הקלה והפשוטה המספקת מענה ב- 100% בתפעול נכון ומהיר לכל תנועה בהנהלת חשבונות. כל פעולה שאתם צריכים לבצע אם זה הפקת מסמכים, ניהול הוצאות, כניסה והרשמה למערכת, זה רק חלק קטן מהדברים שניתן לעשות בצורה קלה ומהירה. לכן חשוב לנו להגיד כאן אם הגעתם למקום כנראה שזה לא במקרה, אנחנו נשמח אם תנסו את המערכת שלנו 40 יום ללא הגבלת כמות, וכמובן בנאדם אנושי שיתן לכם מענה לכל שאלה.

חשבונית ירוקה כניסה קלה ופשוטה

אז איך זה בעצם עובד? זה מאוד פשוט. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם, לבחור את המסלול שמתאים לכם, לבצע תשלום ולנהל את העסק שלכם על כל המשתמע מכך. כניסה למערכת של יש חשבונית היא הקלה ביותר מבין החברות המציעות חשבוניות ירוקות, אצלנו במערכת של יש חשבונית מבצעים כניסה למערכת ומיד אתם יכולים להתחיל ולנהל את העסק שלכם בצורה קלה ומהירה.
עוד דגש חשוב שאנחנו רוצים לדבר עליו זה כמה חשוב כניסה מהירה ובלי איטיות מיותרת מצד המערכת.

איך מפיקים מסמכים עם חשבונית ירוקה יש חשבונית?

המערכת של יש חשבונית מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו להפיק את כל סוגי המסמכים בכמה שניות בצורה קלה, נוחה וידידותית לסביבה. למעשה, אנו יכולים להפיק מסמכים מתוך מסמכים שכבר קיימים וכך לחסוך זמן יקר, לשכפל מסמכים, לנהל מעקבים אחרי תשלומים צפויים, להביט בגרף הכנסות, לכנס דוחות להנהלת החשבונות, להפיק דו“ח חייבים ועוד. כל החשבוניות וכל המסמכים נשלחים ישירות במייל גם אליכם וגם אל הלקוחות שלכם. אין צורך בבולים. אין צורך בדואר ואין צורך להסתבך. ניתן במידת הצורך להדפיס את החשבוניות ולהעבירן לנמען.

יש חשבונית איך נכנסים?

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להתנסות במערכת ולהנות מ-40 ימי ניסיון בחינם עלינו ללא התחייבות, הוא ללחוץ על הקישור הבא. https://user.yeshinvoice.co.il/signupinvoice בשלב הבא כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם: שם מלא, שם בית העסק, מספר תעודת זהות או ח.פ, סוג העסק, דואר אלקטרוני וליצור סיסמא. זהו, כעת עליכם להקיש הצטרפות בחינם ואתם בתוך המערכת. בשלב זה כבר יש לכם פרטים חשבון בתוך האתר ואז תקבלו קישור שיאפשר לכם להפעיל את החשבון דרך כתובת המייל איתה נרשמתם. כתובת המייל שלכם תהווה את שם המשתמש שלכם בכניסה לאתר יש חשבונית. לאחר הכניסה למערכת תוכלו לבצע את כל הפעולות שאתם רוצים.

עדיין אין לי חשבונית ירוקה איך להתחיל?

לקוחות רבים שואלים אותנו עוד לפני שהם נרשמים איך כדאי להתחיל? האם בתור חברה בע“מ, עוסק פטור או עוסק מורשה? אז הנה הסבר קצר שיסביר לכם מה ההבדלים בין שלושת סוגי העסקים הללו ואיך בוחרים את העסק שהכי מתאים לכם. לפני שנסביר לכם מה ההבדל בין שלושתם, חשוב לדעת כי הסיווג החשבונאי של העסק נגזר ישירות מנפח ההכנסות הצפוי ותחום העסק.

 1. עוסק פטור - חוק המע“מ מקל בעצם על אנשים בישראל לפעול בתור עצמאים ויש הגמשה לגבי חלק מהבירוקרטיות בתהליך. המטרה היא בעצם לעודד ישראלים להיות עצמאיים ולהניע את השוק בהיבט הכלכלי החופשי. לכן, עוסק פטור לא גובה מע“מ ולא מחייב מע“מ כאשר הוא מגיש את הדוחות ולכן הוא פטור ממע“מ. עוסק פטור מוגבל נכון לשנת 2020 בתקרת הכנסות של 100,491 ש“ח. יחד עם זאת, כל העסקאות של עוסק פטור פטורות מחוק המס, אלא אם כן מדובר בעסקאות מקרקעים. המשמעות של להיות פטור ממע“מ היא שבעצם העוסק הפטור לא חייב בתשלום מע“מ על העסקאות שהוא עושה והוא גם לא מחייב את הלקוחות שלו במע“מ. לעומת זאת, מול רשויות המס האחרות, ההתנהלות של העוסק הפטור זהה לשאר העסקים אבל מכיוון וחלק מהחובות והדיווחים לרשויות המס נגזרים מסך הפעילות של העסק, הוא חייב לדווח בהתנהלויות העסקיות המאפיינות עסקים קטנים. כלומר, הוא מדווח אחת לשנה על ההכנסות וההוצאות שלו.
 2. עוסק מורשה - עוסק מורשה יכול להיות כל אחד שביקש להיות עצמאי ונרשם את עצמו ברשויות המס. עוסק מורשה מקבל מספר תיק בזמן שהוא פותח את העסק שלו במשרדי מע“מ. עוסק מורשה רשאי להוציא חשבונית מס, גובה מע“מ מלקוחותיו, מדווח אחת לחודש או חודשיים למע“מ על ההכנסות שלו ופעם בשנה למס הכנסה.
 3. חברה בע“מ - ישות משפטית שהתאגדה במטרה לבצע מגוון של פעולות למטרה של רווח. החברה היא ישות עצמאית, נפרדת מבעליה שהם בעצם בעלי המניות. חברה שקמה דורשת מהבעלים שלה לשלם אגרה להקמת החברה, אגרה שנתית, תשלום לעורך דין ולרואה חשבון. העלויות התפעולויות שלה גבוהות בהשוואה לעוסק מורשה.

לאחר שהבנתם את ההבדלים, כעת תוכלו להירשם למערכת של יש חשבונית בצורה קלה, פשוטה ומהירה, לתפעל את כל המערך העסקי שלכם דרך המערכת.

חשבונית ירוקה כניסה ותפעול

לאחר שנכנסים למערכת יש מגוון עצום של פעולות שאפשר לבצע בה. למערכת יש מגוון של יתרונות:

 1. מערכת חכמה לניהול הוצאות והכנסות של העסק בכל זמן נתון
 2. חשבוניות מעוצבות ומקצועיות הממתגות את העסק ומשדרות מקצועיות
 3. מגון של עיצובים לעיצוב המסמכים
 4. החלפת שפת הממשק בצורה קלה ונוחה לאנגלית, עברית, ערבית, רוסית וצרפתית
 5. הפקת חשבוניות ללא הגבלה
 6. מערכת רספונסיבית לכל מכשיר ולכל מסך באייפון וגם באנדרואיד
 7. כל ההוצאות וההכנסות של העסק שלכם במקום אחד
 8. מחירים שוברי שוק בעלות מצחיקה לחודש

חשבונית ירוקה כניסה והרשמה בכל פלטפורמה

כיום בעידן האינטרנט והאפליקציות, יש המון מסכים והמון פלטפורמות לשימוש מהיר וקל, לכן הצוות של יש חשבונית הנגיש את המערכת לכל פלטפורמה שרק תרצו
אם זה אפליקצייה ידידותית לאנדרואיד כניסה מהירה וקלה במיוחד.
אם זה אפליקצייה ידידותית לאייפון ולמשמשתמש IOS.
וכמובן ממשק אינטרנטי בין המוצלחים שיש ברשת האינטרנט.
אצלנו תקבלו חוויה אחרת של שירות ושימושיות.

בכל אחת מהפלטפורמות ניתן להכנס למערכת בצורה קלה וידידותית. חשוב לנו להדגיש את זה כי לא מעט לקוחות שהגיעו אלינו התלוננו על אפליקציות אחרות שלא עמדו בתקן סטנדרטי, לכן חשוב לנו תמיד להדגיש את הנושא הזה ולתת לכם את החוויה הטובה ביותר לשימוש.

תמונות להמחשה המציגות כניסה למערכת, כמה קל להכנס למערכת של יש חשבונית

בעלי עסקים ממליצים על חשבונית ירוקה כניסה דרך יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם