חשבונית ירוקה הרשמה זה יש חשבונית

המהפכה הדיגיטלית פוגשת אותנו במקומות רבים בחיי היום יום כמו גם בחיי העבודה שלנו. בעלי עסקים קטנים רבים שהקימו עסק לפני שנים רבות נשארו לעיתים מאחור בהיבט הטכנולוגי, היות ולא היה בתוך העסק מי שיקדם אותו אל עבר העתיד ואל עבר טכנולוגיות שיקלו על העסק.

אחת מיני טכנולוגיות הרבות שפותחו בשנים האחרונות ומסייעות רבות לעסקים היא החשבונית הירוקה שהרשמה אליה יכולה להקל רבות על העסק ולהביא אותו למקומות טובים יותר בהיבט של ניהול הזמן וייעול תהליכי עבודה בעסק.

במידה ואתם רוצים לקדם את עצמכם ואת העסק שלכם חשבונית ירוקה היא בהחלט אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לרכוש עבורו. כיום כל עסק שמחשיב את עצמו בתור עסק מודרני ומתקדם משתמש בשירותים של חשבונית ירוקה שמעבר לזמן שזה חוסך לנו השימוש בשירות מקנה לנו כלים פיננסיים שבעזרתם נוכל לנתח ולהבין דברים רבים על העסק שלנו.

יש חשבונית מציעה ללקוחותיה תוכנה פשוטה לא רק להוצאת חשבוניות אלא לעוד מגוון רב של מסמכים ללא עלות נוספת וללא הגבלת כמות כאשר מעבר לכך התוכנה שלנו מקנה לעסק כלים פיננסיים חיוניים כמו הפקת דו״חות ומסמכים אחרים לניהול פיננסי.

חשבונית ירוקה הרשמה כתרומה לתדמית העסק

השימוש בחשבונית ירוקה לא רק מצעיד אתכם קדימה באופן אישי אלא גם את העסק שלכם. כאשר אתם משתמשים בחשבוניות רגילות שיש לכתוב אותם במקום העסק שלכם נתפס בתור מיושן וארכאי, בעוד ששימוש בחשבונית ירוקה הופך את העסק שלכם בין רגע לחדשני ועדכני. הדבר משפיע באופן ישיר על התדמית של העסק שלכם שכן במידה ואתם עובדים עם חשבוניות ידניות תאלצו להוציא מחשבון לטובת חישוב המע״מ וסך העסקה בעוד שימוש בתוכנת חשבונית ירוקה יקל מאוד על מלאכת הנפקת החשבונית שכן יש להזין נתוני עסקה והמע״מ מחושב באופן אוטומטי והחשבונית נשלחת לאימייל של הלקוח מיד באותו הרגע, בניגוד לחשבונית רגילה שיש לשלוח אותה בדואר במידה ואנו לא נמצאים פיזית ליד הלקוח שלנו בעת הנפקת החשבונית.

מה אנו מקבלים מתוכנת חשבונית ירוקה הרשמה לעסק שלנו?

אז כאשר אנו נרשמים לשירות של חשבונית ירוקה עבור העסק שלנו אנו קודם כל דואגים לארגון וסדר בכל מה שקשור במסמכים החשבונאיים של העסק שלנו. בראש ובראשונה כל מסמך אותו הנפיק ישמר על המחשב האישי שלנו ונוכל לגשת אליו בצורה זריזה ומהירה במידת הצורך לפי תאריך או לפי לקוח ולא נצטרך לחפש בערימות של מסמכים. מעבר לכך התוכנה מאפשרת לנו להנפיק כל מסמך אותו אנו צריכים עבור העסק שלנו החל מחשבוניות, דרך קבלות, תעודות משלוח, הצעות מחיר וכדומה. מעבר לכך אנו יכולים להנפיק דו״חות כספיים תקופתיים, דבר שחוסך לנו זמן רב כאשר אנו צריכים לרכז את החומר עבור הרואה חשבון שלנו למשל או כאשר אנו רוצים לנתח הכנסות על פני תקופות מסויימות בשנה או לבצע השוואת נתונים לשנים קודמות. אנחנו ביש חשבונית דאגנו לחשוב בכל תעד בפיתוח התוכנה שלנו כיצד היא תקל עליכם בניהול השותף של העסק ואנו עושים ימים כלילות על מנת לחשוב על שדרוגים ותוספות שיעזרו לכם אפילו יותר.

מה היתרונות בהרשמה לחשבונית ירוקה ?

חשבונית ירוקה נותנת לנו מגוון רב של יתרונות עבורנו ועבור העסק שלנו כאשר בראש ובראשונה היא מקנה לנו גמישות רבה. בעזרת התוכנה אנו יכולים לנהל את העסק שלנו מכל מקום היות והתוכנה יכולה להיות מותקנת על הטלפון החכם שלנו, דבר שמאפשר לנו להסתכל על הדו״חות הכספיים מכל מקום בו נהיה, בין אם זה בית קפה או חופשה בחו״ח וגם נוכל לשלוח ללקוח חשבונית מכל מקום במידה והוא צריך למשל העתק של החשבונית האחרונה ששלחנו לו.

מעבר לגמישות הרבה נושא המקצועיות הוא יתרון רציני עבור העסק שלכם שכן מעבר לעובדה שציינו קודם לכן ששימוש בתוכנה גורם לכם להיראות מקצועיים יותר הוא גם מקנה לכם כלים טובים יותר לניהול העסק שלכם כך שלמשל בעזרת התוכנה תוכלו לראות בצורה ברורה מתי יש לכם יותר עבודה וגידול בהכנסות ולהיערך לכך בהתאם.

מעבר לכך התוכנה מאפשרת לכם מעקב אחרי דו״חות ואחרי הצעות מחיר באמצעות יצירת התראות, כך תוכלו לנהל את הקשר עם הלקוחות שלכם כמו גם עם הספקים שלכם בצורה הרבה יותר מקצועית ונכונה. עוד יתרון שהתוכנה מקנה לכם שכבר הזכרנו אותו על קצה המזלג קודם לכן הוא חסכון עצום בזמן שכן התוכנה מאפשרת לכם גם להוציא חשבוניות באופן אוטומטי על עסקאות שחוזרות על עצמן למשל מידי חודש אך מעבר לכך, השימוש בחשבוניות ירוקות הוא החסכון המשמעותי בזמן עבורכם שכן הוא פשוט וקל בהרבה מכתיבת חשבונית ידנית.

הדבר מקנה לכם זמן רב יותר להתעסק בדברים חשובים עבור העסק שלכם כמו פיתוח שלו, קשרים על לקוחות, מכירות ועוד. יש חשבונית מציעה לכם את תוכנת חשבונית ירוקה בהרשמה חינם למשל ארבעים יום על מנת שתוכלו גם אתם להתנסות בניהול העסק שלכם באמצעות התוכנה של יש חשבונית.

כיצד מתבצעת ההרשמה לחשבונית ירוקה עם יש חשבונית?

ההרשמה לשירות היא פשוטה ומהירה וכל שעליכם לעשות הוא להכניס את פרטי העסק שלכם כמו שם העסק, ח״פ ועוד מספר פרטים אחרים ומיד לאחר מכן תוכלו לעצב חשבונית עבור העסק שלכם. עיצוב החשבונית כולל למשל את הוספת לוגו החברה או שם החברה בראש החשבונית, הוספת חתימה אלקטרונית ועוד מגוון עיצובים אפשריים. מיד לאחר מילוי הפרטים ועיצוב החשבונית תוכלו להנפיק חשבוניות, הצעות מחיר, תעודות משלוח ועוד מגוון רב של מסמכים לצד דו״חות כספיים עבור העסק שלכם.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם