חשבונית ירוקה טלפון שירות לקוחות יש חשבונית

בעידן החדש אנשים רוצים לעבור למערכות אוטומטיות, פחות התעסקות בידני, לאנשים היום שעושים עסק רוצים לנהל את העסק שלכם בלי יותר מדי כאבי ראש.
תאמת זה מאוד מובן, אני בעצמי בעל עסק ואני משתמש ביש חשבוניות(קפצתי מהר מדי לעיקר תמשיכו לקרוא אני יחזור אחורה).
אז כמו שאמרתי בעידן הטכנולוגיה הכל הופך להיות במחשב אם זה רשם חברות, הנהלת חשבונות בענן, שמירת מסמכים רלוונטיים ועוד אלמנטים שאמורים לעשות את החיים שלכם טובים יותר.
חשבונית ירוקה זה אומר חשבונית דיגיטלית, לא שורפים עצים בשביל הפקת חשבוניות והיא ירוקה לסביבה.
אין צורך לקנות או ללכת לבית דפוס בשביל להדפיס משהו.
הכל מוכן ועובד רק מה שיש לכם לעשות זה ללחוץ על מספר כפתורים מדי חודש (או לבצע ריטיינרים) ויש לכם הכל מוכן ללא מגע יד אדם.

הפקת חשבוניות ירוקות הפך להיות בשנים האחרונות דבר מאוד מאוד פשוט. יש מערכות למשל כמו יש חשבונית שמספקת ומפיקה קבלות, חשבוניות, הצעת מחיר, ללא הגבלת כמות.
למה אני אומר ללא הגבלת כמות? כי רוב החברות שיש בישראל שמספקות את אותה שירות מגבילות אותך מכל הכיוונים ורוצה עוד כסף לכיס. לפעמים בחיים אסור להיות חמדנים, צריך לתת לבנאדם להרוויח גם בצד הלקוח.
לכן החלטנו שנמאס מהדברים האלו והכל אצלנו ללא הגבלת כמות אם זה מסמכים דיגיטליים, חשבוניות מס קבלה, חשבונית עסקה ועוד..

חשבונית ירוקה טלפון אישי

בטח אתם שואלים את עצמכם אני נרשם למערכת ואז אחרי כמה זמן אין לי אם מי לדבר, אין לא תמיכה, לא שירות, ופשוט שמים אותי באוויר. זה מובן ידידי, אנחנו ביש חשבונית מבטיחים לך לספק לך את כל התמיכה שאתה צריך אם זה יצירת סרטוני הדרכה במיוחד בשבילך, אם זה שירות אמין ומסור לכל דבר ועניין. חשוב להדגיש כל הדבר הזה שנקרה יש חשבונית זה בית, בית לך לי ולכל הלקוחות שלנו. חשוב לנו שיהיה לך טוב אצלנו ושתהיה מרוצה מהשירות. לכן כל שאלה עזרה או אפילו דברים לא עובדים שזה גם קורה. אנחנו פתוחים לשמוע הכל.

טלפון תמיכה תכנית זמין בשבילכם

חשוב לנו להדגיש את שירות הלקוחות שלנו, מעבר לתוכנה אינטרנטית ומעבר לכל דבר, חשוב לנו שתמיד יהיה לכם מענה אנושי לכל שאלה ועזרה. אז במידה ואתם צריכים עזרה בכל דבר שקשור למערכת שלנו, תפעול, הפקת חשבוניות, הפקת קבלות, הפקת דוחות לרואה חשבון. אנחנו כאן כדי לעזור לכם שהכל יעבוד לך ב-200%

סוגי מסמכים שיש אצלנו במערכת של יש חשבונית

ביש חשבונית יש את כל סוגי מסמכים שאתם צריכים :

 1. הצעת מחיר
 2. חשבון עסקה
 3. חשבונית מס
 4. חשבונית מס/קבלה
 5. קבלה
 6. הזמנת רכש
 7. חשבונית זיכוי
 8. תעודת משלוח
 9. ועוד…

הפקת חשבוניות חינם סרטון הדרכה

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

שאלות נפוצות יש חשבונית

{{item.title}}שאלות נפוצות

{{item.body}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם