חשבונית אונליין חינם זה יש חשבונית

חשבונית אונליין חינם נחשבת היום לסוג של מהפכה בעולם שכולו דיגיטלי. אם עד לפני כמה שנים היינו מנהלים את מרבית המסמכים הקשורים למערך החשבונאי באמצעות תוכנות ישנות ובאופן ידני בחלקו, היום בעזרת חשבונית אונליין חינם, יש אינספור מסמכים שאנו יכולים להפיק בצורה קלה ופשוטה. חשבונית אונליין חינם מאפשרת לנו לנהל בצורה אפקטיבית ונוחה את כל המסמכים שקשורים לניהול העסקי השוטף של העסק שלנו. אנחנו הרי כל כך עסוקים בניהול השוטף של העסק ולכן כל מה שקשור לקטע העסקי הפיננסי, חייב להיות מסודר ומדויק.

חשבונית אונליין חינם, כל פרטי העסק במקום אחד

לא צריך יותר להסתבך, לאחר ההרשמה למערכת וקבלת 40 יום בחינם, כן כן, 40 יום בחינם שבעזרתם תוכלו להתנסות במערכת של יש חשבונית, תוכלו להכניס את כל פרטי העסק שלכם לרבות שם העסק, שם העסק באנגלית, מספר עוסק פטור או מורשה, לוגו וחתימה. הפרטים האלה הם בעצם חלק בלתי נפרד מהמיתוג העסקי שלכם וניתן לשנות אותם בכל רגע נתון. תוכלו להוסיף למערכת גם את פרטי ההתקשרות שלכם שיופיעו בכל המסמכים לרבות כתובת העסק, יישוב, מיקום, טלפון רגיל, טלפון נייד, כתובת אי מייל, תחום עיסוק, אתר אינטרנט ועוד. ניתן גם ליצור מגוון רחב של תגיות בהתאמה אישית ועל פי העיצובים שאתם בוחרים.

דיוור למייל

כידוע, הדואר האלקטרוני הוא בין האמצעים הכי פופולאריים עבור כל עסק. אנו מתקשרים עם הלקוחות שלנו, עם הספקים, עם אנשים איתם אנחנו מקיימים שיתופי פעולה, עם הקולגות שלנו ועוד. לכן, דרך המערכת של יש חשבונית פיתחנו עבורכם אופציה פנימיה דרכה אתם יכולים לשלוח מיילים יוצאים ישירות מהמערכת שלנו אל כל הלקוחות שלכם. תוכלו לבחור את נושא המייל, לתאר את המסמך, לעצב אותו ועוד.

בנוסף, תוכלו לבחור אילו עדכונים אתם רוצים שיישלחו ישירות מהמערכת שלנו לתיבת המייל שלכם בין אם זה לאחר הפקת מסמך, עדכון לגבי הפצת מסמכים שלא נשלחו, עדכון לגבי שגיאות ועוד. במקביל, בנינו גם מערכת פנימית לשליחות דוח הכנסות והוצאות ישירות למייל שלכם. תוכלו להנפיק דוח הכנסות, דוח הוצאות בתאריכי שליחה שונים ולקבוע את תדירות השליחה, סוגי הקבצים ואפילו להגדיר שאתם רוצים לשלוח להנהלת החשבונות מייל לגבי ההוצאות וההכנסות שלכם באופן אוטומטי חודש בחודשו.

בגרף ההכנסות וההוצאות שלכם, תוכלו לעקוב אחרי כל הנתונים בצורה נוחה, פשוטה וקלה לפי תקופות באחוזים, לעקוב אחר תזרים המזומנים, פילוח כספים לפי אמצעי תשלום כמו העברה בנקאית, כרטיסי אשראי, צ‘קים תקבולים עתידיים, חיובים שעדיין לא שולמו ועוד.

במה המערכת של יש חשבונית שונה ממערכות אחרות

המפתחים שלנו ישבו וחשבו זמן רב על כל הפתרונות ועל כל הדרכים להפוך את החיים שלכם בניהול העסק לקלים יותר. אז בראש ובראשונה, דרך חשבונית אונליין בחינם אתם יכולים לנהל את העסק שלכם בקלות עם 40 ימי התנסות בחינם. כמו שכבר תיארנו יש אינספור דרכים בהן תוכלו לבחור לנהל את העסק שלכם בהתאם לסוג העסק, התחום שבו אתם עוסקים, המיתוג של העסק, כמות הלקוחות והיקף העבודה ועוד.

ניתן לנהל את העסק במגוון של שפות

אנו מבינים עד כמה העולם העסקי משתנה ללא הרף ויש עסקים שמתנהלים בכל מיני שפות. לכן, פיתחנו עבורכם מערכת ייחודית באמצעותה תוכלו להחליף את שפת הממשק בצורה קלה. למעשה, אנחנו המערכת היחידה בעלת ממשק מרובה שפות כמו אנגלית, עברית, ערבית, רוסית וצרפתית.

ריבוי מסמכים

בשונה ממערכות אחרות לניהול חשבונית ירוקה, אצלנו ביש חשבונית לא מגבילים אתכם. תוכלו להנות מהפקת מסמכים מכל הסוגים ללא הגבלה.

עיצוב ומיתוג זה יש חשבונית

כולנו יודעים ומבינים את החשיבות של מיתוג בשיווק העסק. דרך המערכת שלנו תוכלו לעצב את המסמכים והחשבוניות שלכם במגוון דרכים, למתג את העסק שלכם ולשלב את הכל בחבילה אחת. לא צריך יותר להתפשר על עיצוב כזה או אחר, אתם ממתגים את העסק שלכם רמה אחת מעל כולם.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

ביש חשבונית אתם בעצם מנהלים את העסק שלכם במקום אחד. במבט אחד תוכלו להתרשם מכל ההוצאות וההכנסות שלכם וכך בעצם לנהל את העסק שלכם קדימה בצורה טובה, יעילה ומהירה. סדר הוא ללא ספק המפתח לעסק מצליח, מתפתח ואפקטיבי.

כל סוגי המסכים, כל סוגי הפלטפורמות

בעלי עסקים רבים נתקלים עם בעיה של רספונסיביות. לכן, עשינו כל מה שאנחנו צריכים לעשות כדי להנגיש את המערכת שלנו לכל מכשיר, לכל פלטפורמה. תוכלו להוריד את האפליקציה ישירות לסמרטפון שלכם ולא משנה אם זה אייפון או אנדרואיד. בנוסף, המערכת תהיה נגישה לכם גם מהמחשב האישי או הטאבלט.

אילו מסמכים ופעולות ניתן להפיק באמצעות חשבונית אונליין חינם?

 1. הצעת מחיר
 2. הזמנה
 3. תעודת משלוח
 4. תעודת החזרה
 5. חשבון עסקה
 6. חשבונית מס
 7. קבלה
 8. הזמנת רכש

בנוסף, עם חשבונית אונליין ניתן לגבות ולסנכרן את המסמכים שיש לנו בחשבון, להנפיק הוצאות ודוחות מהחשבון שלנו ישירות לגוגל דרייב, לשלוח תשלומים במייל ולהנות מחיבור מהיר לחשבונות הסליקה השונים ולחנויות אי קומרס.

לסיכום, אם אתם עדיין לא בטוחים ואתם רק רוצים לנסות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם למערכת שלנו ולנסות במשך 40 ימים את השירות. אחר כך, אם אהבתם תוכלו לבחור בחבילה שהכי מתאימה לכם ולהיקף העסקי שלכם. המחירים הם פשוט מצחיקים ולכן איתנו אתם לא רק נהנים מעולם שלם של ניהול העסק, אתם גם חוסכים כסף והרבה מאוד זמן. לפרטים נוספים תמיד תוכלו לפנות לשירות הלקוחות שלנו שזמין לכם גם בטלפון וגם במייל. אנחנו כאן בשבילכם ובשביל להפוך את ניהול העסק שלכם לקל, מהיר ופשוט הרבה יותר.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם