חשבונית ירוקה הרשמה זה יש חשבונית

יותר ויותר עסקים עוברים להשתמש בחשבונית ירוקה כתוצאה מגוון רב של סיבות, דבר שהפך את החשבוניות הידניות לפחות מבוקשות ויותר נדירות היות והן כבר לא מתאימות לזמנים שלנו. אין ספק שהחשבונית הירוקה מקלה יותר ויותר על העסקים הקטנים שלא תמיד שופעים בכוח אדם מיותר, בעיקר בתחום החשבונאי ולכן היא מקלה מאוד תודות לכלים הטכנולוגיים בהם משתמשת התוכנה. מעבר לכך שהטכנולוגיה של חשבונית ירוקה היא בת קיימא וידידותית לסביבה היא הרבה יותר מתאימה לימנו, בהם זמן שווה הרבה כסף ולכן תוכנה שיודעת לחסוך לכם זמן רב תייצר לכם גם יותר זמן פנוי לייצר הכנסות נוספות.

מהם היתרונות של חשבונית ירוקה חינם?

לחשבונות ירוקה ישנם הרבה מאוד יתרונות על פני החשבונית הידנית הרגילה והישנה כאשר בראש ובראשונה הוא העניין הסביבתי כפי שציינו קודם לכן.

העולם נמצא כבר כמה שנים במגמה של צריכת בת קיימא ושימור על איכות הסביבה וכלל המשאבים הסביבתיים. כאמור בשביל לייצר נייר, יערות שלמים ברחבי העולם נכרתים על מנת לעמוד בכמויות העצומות של ביקוש הנייר במדינות רבות ואחת הדרכים להוריד מעט את הביקוש ולהציל עצים רבים מכריתה היא באמצעות שימוש מושכל בנייר.

החשבוניות ברוב המוחלט של המקרים מודפסות במספר העתקים, כולל תעודות משלוח, הצעות מחיר, קבלות, הזמנות עבודה וכמו רוב המסמכים הללו הולכות לפח בחלוף הזמן. לכן, נוצר הפתרון של חשבונית ירוקה שנותן לנו את האופציה שלא להדפיס את אותם מסמכים שאנחנו לא צריכים, לשמור אותם על המחשב, או על התוכנה ולהדפיס אך ורק במידת הצורך. הדבר חוסך כמויות גדולות מאוד של נייר וכך אנו למעשה שומרים על איכות הסביבה, דבר שיש חשבונית שמה לעצמה למטרה עליונה בעת פיתוח ושיווק המוצר שלה. מעבר לכך יתרון נוסף הוא הפשטות של התכונה, שגם על כך אנו ביש חשבונית עמלנו רבות בעת פיתוח התוכנה וכל הזמן דואגים לשפר, לשדרג ולהנגיש בצורה הפשוטה ביותר את השימוש בתוכנה שלנו.

חשבונית ירוקה חינם - לנהל את העסק במינימום זמן

הפקת כלל המסמכים נעשית בצורה פשוטה מאוד כאשר כל התהליך הוא מאוד אינטואיטיבי וידידותי למשתמש, כולל משתמשים ללא הבנה יוצאת דופן בעבודה עם מחשב. העובדה שהעבודה עם התוכנה היא פשוטה וידידותית עוזרת לנו לשווק אותה ברחבי הארץ לעסקים רבים שנמנעים מעבודה מרובה עם מחשב בגלל פער טכנולוגי בעיקר אך לאחר הסבר ותקופת נסיון קצרים, הם מבינים שהדבר חוסך בפועל זמן רב בהפקת המסמכים שכן המחשב עושה את כל החישובים וכל שצריך להזין הוא את שם הלקוח, סכום העסקה ופרטים נוספים במידת הצורך והחשבונית תופק מייד ותשלח לכל כתובת מייל שתרצו.

כל הדוחות תחת קורת גג אחת

יתרון נוסף של השימוש בחשבונית ירוקה הוא הדו״חות השנתיים אותן יכולה התוכנה להפיק עבורכם שכן בתור עסק עליכם להגיש מידי חודש או מידי שנה דו״חות כספיים של העסק שלכם עבור רואה החשבון של החברה. בעזרת התוכנה תוכלו לייצר את אותם מסמכים חשבונאיים בצורה פשוטה ובלחיצת כפתור אחת מבלי לעשות סיכומים בעצמכם של התוצאות השנתיות שלכם והכל יהיה מוגש עבורכם בצורה קריאה, מובנת ופשוטה גם עבור אנשי הכספים שלכם וגם עבורכם לניתוח אישי של התוצאות הפיננסיות של החברה.

כיצד נשתמש בחשבונית ירוקה חינם?

השימוש בחשבונית ירוקה הוא מאוד פשוט וידידותי כפי שכבר ציינו קודם לכן. לאחר ההרשמה לשירות חשבונית ירוקה והתקנת בתוכנה תצטרכו כמובן להכניס מעט פרטים יבשים על מנת שתוכלו להנפיק חשבוניות, הזמנות עבודה, קבלות, הצעות מחיר ועוד. הזנת הפרטים מאפשרת לכם לשלוח חשבונית תקינה ומקצועית שעומד בכל הסטנדרטים הקיימים מבחינת החוק והרשויות.

מעבר לכך, במידה ותרצו ניתן לעצב את החשבונית שלכם בצורה מעוצבת על ידי הוספת שם החברה כפי שהוא כתוב על ניירות המכתבים והמוצרים שלכם, להוסיף את לוגו החברה במידה וקיים אחד כזה או לעצב את החשבונית בצורה שהולמת את העסק שלכם. לאחר מכן כל שתצטרכו לעשות על מנת להפיק חשבוניות או מסמכים אחרים הוא להיכנס אל התוכנה ובצורה פשוטה מאוד להזין את כל השדות החופשיים בחשבונית כמו שם הלקוח, סכום העסקה, עבור איזה מוצר או שירות ובכל היתר כלל לא תצטרכו לגעת היות והתוכנה עושה זאת עבורכם. התוכנה יודעת לסדר את כל המסמכים ולתייק אותם כמו מספר החשבונית, הפרטים שלכם, חתימה אלקטרונית ועוד כאשר המטרה היא להקל עליכם כמה שיותר בהנפקת החשבונית ולדאוג שהיא לא תגבה מכם זמן מיותר.

לאחר הפקת החשבונית כל שתצטרכו לעשות הוא לשלוח אותה לכתובת המייל של הלקוח שלכם וכאן הסתיימה העבודה הפשוטה שלכם בהנפקת החשבונית.

חשבונית ירוקה בחינם זה רק עם יש חשבונית

אנחנו ביש חשבונית דואגים לתת ללקוחות שלנו הדרכה ראשונית מעמיקה על השימוש בתוכנה ועל הנפקת החשבוניות וכלל המסמכים שיכולתה של התוכנה להנפיק עבורכם.

גם אם לאחר ההדרכה הזו אתם נתקלים בקשיים בהנפקת חשבוניות ירוקות או מסמכים אחרים, צוות התמיכה של יש חשבונית ישמח לעמוד לרשותם ולעזור לכם בכל בעיה או בכל קושי עימו אתם נתקלים בתפעול השותף של התוכנה כמו גם טיפול בתקלות טכניות כאלה ואחרות.

לסיכום, אם גם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהנפיק חשבוניות בצורה מודרנית יותר שחד שומרת על איכות הסביבה אך גם פשוטה ידידותית וחוסכת זמן רב מאידך אל תהססו ופנו עוד היום לקבל מנציגי המכירות של יש חשבונית את התוכנה של חשבונית ירוקה חינם למשך 40 יום כדי שתוכלו להתנסות בתפעול התוכנה ולהכיר את היתרונות שלה ומה היא מסוגלת להעניק לכם ולעסק שלכם לפני שאתם בוחרים לרכוש את אותה. אנו מבטיחים לכם שלאחר שימוש בתקופת הנסיון של התוכנה לא תצליחו להבין כיצד הסתדרתם בלעדיה עד היום.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם