חשבונית ירוקה טלפון שירות לקוחות יש חשבונית

כאשר אנו בוחרים לעבוד לשירות ולהירשם למערכת של חשבונית אלקטרונית, אנו מייעלים תהליכים בתוך העסק שלנו, חוסכים בכוח אדם, חוסכים בזמן וזוכים להנות מסדר מופתי בהיבט החשבונאי. מעבר לעובדה שאנו חיים בעידן שכולו דיגיטלי והטכנולוגיה של חשבונית ירוקה היא בת קיימא וידידותית לסביבה ולכן היא גם מתאימה לעידן שלנו, אנו תורמים רבות לאיכות הסביבה ומפחיתים את כמות הנייר בעולם שלנו. פחות נייר, יותר עצים. יותר עצים יותר חמצן. יותר חמצן יותר אוויר. אז תעשו את החשבון בעצמכם. חיסכון בזמן + סדר ארגוני = סביבה ירוקה יותר!

חשבונית אלקטרונית חינם כל היתרונות במערכת אחת פשוטה

למערכת המפיקה חשבוניות אלקטרוניות ומסמכים חיוניים עבור העסק יש הרבה מאוד יתרונות על פני חשבונית ידנית רגילה. היתרון הראשון ואולי החשוב ביותר הוא כאמור בהיבט הסביבתי. בכדי שהעולם יהנה מנייר והרבה ממנו, יערות שלמים ברחבי העולם נכרתים. השימוש באותן מערכות בעצם מפחית את כמות צריכת הנייר. בצורה ניכרת ותורם לשמירה על הסיבה. בואו לא נשכח שאותם מסמכים מודפסים בכמות אדירה, העתקים וחלקם אף מסיימים את חייהם בפח האשפה.

עם חשבונית אלקטרונית הכל על המחשב האישי שלכם

חשבונית אלקטרונית בעצם מאפשרת לנו לשמור את כל המסמכים שאנו צריכים על המחשב, או על התוכנה ולהדפיס רק אם אנחנו באמת צריכים את זה. הסוף לקלסרים, הסוף לתיוקים, הסוף לחיפושים.

יתרון נוסף ולא פחות חשוב של שימוש בחשבונית אלקטרונית הוא בהיבט של קלות ונוחות השימוש. אנשים רבים שואלים אותנו לגבי השימוש בתוכנה וחוששים לתפעל אותה. אז פיתחנו עבורכם את התוכנה המדהימה שנקראית יש חשבונית. התוכנה שתאפשר לכם לנהל את העסק שלכם מכל מקום בזמן אמת בצורה נוחה, מהירה וקלה.

חשבונית אלקטרונית חינם ככה מנהלים היום עסקים

למעשה, מדובר במערכת ייחודית בה אנו יכולים להפיק את כל המסמכים שאנו צריכים. התהליך מתבצע בקלות רבה והמערכת קלה, נוחה וידידותית למשתמש. אין צורך בידע טכני כזה או אחר. התוכנה עצמה עושה את כל החישובים וכל מה שאתם צריכם הוא פשוט להזין הוא את שם הלקוח, סכום העסקה ופרטים נוספים במידת הצורך והחשבונית תופק מייד ותשלח לכל כתובת מייל. לאחר שתזינו ותשמרו את הלקוח, תוכלו בכל פעם לשלוח לו מסמכים בצורה אוטומטית ואפילו לשכפל מסמכים מתוך מסמך קיים.

התנהלות נוחה מול רואה החשבון

כמעט כל עסק בישראל, קטן, בינוני או גדול נעזר למגוון רחב של שירותים ברואה חשבון. אנו מעבירים את הדוחות החודשיים לרואה חשבון והוא מסדר לנו את כל מה שקשור להוצאות אל מול ההכנסות ועובד מול הרשויות כמו מע“מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה. אחד היתרונות היותר בולטים של חשבונית אלקטרונית חינם הוא בהיבט הזה של התנהלות מול רואה החשבון שלכם. בעזרת התוכנה תוכלו לייצר איזה מסמך שאתם רוצים, לשכפל העתקים ולהעביר לרואה החשבון או למזכירה שלו את הדוחות המפורטים ישירות למייל.

איך משתמשים בחשבונית אלקטרונית חינם?

השימוש בחשבונית האלקטרונית הוא מאוד פשוט וידידותי למשתמש. לאחר שתירשמו לשירות, תקבלו 40 יום בחינם כדי שתוכלו להתנסות בתוכנה בעצמכם. תוכלו לאחר ההרשמה להפיק מגוון של מסמכים ללא הגבלה כמו קבלות, חשבוניות, הזמנות עבודה, ניהול מלאי, הצעות מחיר ועוד. הזנת הפרטים הנכונים בעצם מאפשרת לכם לשלוח את כל סוגי המסמכים בצורה תקינה ומקצועית תוך עמידה בכל הסטנדרטים הקיימים מבחינת החוק והרשויות.

ומה לגבי עיצוב החשבונית?

אפשר לעצב את החשבונית שלכם במגוון של דרכים. תוכלו להוסיף רת שם החברה כפי שהוא כתוב על ניירות המכתבים והמוצרים שלכם, לשנות ללוגו של המותג שלכם וכך לשמור על ערכי המותג גם כאשר אתם שולחים מסמכים ללקוחות ולספקים שלכם. המותג הולך ביחד עם חשבונית אלקטרונית. ניתן גם בצורה ממוחשבת להכניס את החתימה שלכם וכך בעצם החשבוניות מקבלות תוקף ממש כמו חשבונית רגילה שכותבים בכתב יד. לאחר הפקת החשבונית כל שתצטרכו לעשות הוא לשלוח אותה לכתובת המייל של הלקוח שלכם וכאן סיימתם.

אז בואו נסכם לרגע את היתרונות שבחשבונית אלקטרונית בחינם

 1. 1שמירה על הסביבה
 2. הנפקת כל סוגי המסמכים ללא הגבלה
 3. 40 ימי התנסות בחינם
 4. מחיר הכי זול בשוק
 5. מגוון של עיצובים מרשימים
 6. לא אמרנו קודם - ריבוי שפות. אנחנו התוכנה היחידה שמציעה את השירות עם מגוון של שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית ועוד..

חשבונית דיגיטלית בחינם זה רק עם יש חשבונית

אנחנו ביש חשבונית דואגים לתת ללקוחות שלנו הדרכה ראשונית מקצועית ויסודית כדי שתכירו את התוכנה ותוכלו ישר להתחיל להשתמש בה ולהנות מכל היתרונות שהיא מציעה לכם. חודשים ארוכים הצוות שלנו ישב לפתח עבורכם את התוכנה המובילה לניהול המסמכים של העסק.

גם אם לאחר ההדרכה הזו אתם נתקלים בקשיים בכל תהליך שקשור לתוכנה, הצוות שלנו כאן לרשותכם בטלפון או במייל. כל תקלה שלא תצוץ בדרך אנחנו כאן ככה שיש לכם על מי לסמוך.

לסיכום, אם גם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהנפיק חשבוניות בצורה קלה ופשוטה, אם גם אתם רוצים להצטרף למאבק הסביבתי ולהנות מניהול מסמכים נוח, פשוט ולייעל את העסק שלכם, פשוט תיצרו איתנו קשר או שחבל על הדיבורים, בואו תנסו בעצמכם. תירשמו ויש לכם 40 יום כדי שתוכלו להתנסות בתפעול התוכנה ולהכיר את היתרונות שלה. לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילכם.

הפקת חשבוניות חינם סרטון הדרכה

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

שאלות נפוצות יש חשבונית

{{item.title}}שאלות נפוצות

{{item.body}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם