הפקת חשבוניות בחינם יש חשבונית

פעם במאה הקודמת שאנשים החליטו לפתוח עסק הם פשוט היו מנהלים את ההוצאות וההכנסות של העסק שלהם בצורה ידנית. בזמנו שאנשים היו עושים את זה, זה היה נראה משהו לגיטימי וכולם היו עושים באותה צורה גם מפני שהטכנולוגיה לא הייתה מתקדמת מספיק וגם מפני שלא היה שיטה אחרת. תחשבו רגע איך היה אפשר להתנהל בצורה כזאת, נשמע משהו קצת בעייתי היום כמובן יש עדיין אנשים שמתנהלים עדיין בצורה כזאת. אבל למה צריך להתאמץ אם יש טכנולוגיה ותוכנה למשל יש חשבונית, שתעשה בשבילכם הכל ותפיק חשבוניות בשבילכם ללא מאמץ, ותנהל בשבילכם עת ההוצאות וההכנסות. היום נדבר על כל הנושא של הפקת חשבוניות חינם, איך זה עוזר לנו בניהול העסק, איך בעצם המערכת של יש חשבונית יכולה לספק את כל המענה תחת קורת גג אחת. ניהול עסק היום יכול להיות הרבה יותר פשוט מכפי שאתם חושבים ברגע שתעברו למערכת של יש חשבונית מעבר למערכת שלנו, יש לנו שירות לקוחות נפלא שמוכן לעזור בכל שאלה וכאן בשבילכם תמיד.

הפקת חשבוניות חינם לכל בית עסק

כל בית עסק היום רוצה להתנהל בצורה טובה, לכן בשביל זה קמו חברות המספקות הפקת חשבוניות חינם בשביל לתת את הצורך הזה לכל מי שרוצה להפיק ללקוחותיו חשבונית או קבלה ישירות למייל. הירשמו ליש חשבונית 40 יום עלינו הפקת חשבוניות החל מ 0 שקל. אז איפה היינו, אה נכון הפקת חשבוניות חינם אז מה שאני רוצה לספר לכם התוכנה של יש חשבונית מספקת שירות לכל בית עסק אם אתם עוסק פטור, אם אתם עוסק מורשה, אם אתם חברה בעמ, כל סוג עסק אנחנו כאן לתת לכם עת המענה בנושא חשבוניות. כמה קל ונוח לנהל את כל העסק שלכם אצלנו, אין כאבי ראש, הכל גלוי לעיניים, דוחות מתקדמים שעוזרים לכם לראות איך אתם מתנהלים בעסק שלכם, דוח לרואה חשבון ישירות למייל מדי חודש או דוח ייזום שאתם יכולים להפיק מתאריך עד תאריך. ההרשמה למערכת יש חשבונית כמובן בחינם. כל אחד יכול להרשם ולהתחיל לנהל את העסק שלו בצורה עצמאית. כמובן במידה ויש לכם שאלות ואתם צריכים תמיכה אנחנו כאן לתת לכם את המענה הטלפוני מתי שתצטרכו.

הפקת חשבוניות וקבלות

כדי להפיק חשבוניות דרך המערכת של יש חשבונית זה מאוד פשוט וקל לתפעול, כל מה שצריך לעשות זה להרשם למערכת הרשמה קלה ופשוטה. ומיד יש לכם את היכולת להפיק קבלות וחשבוניות ללא הגבלה של כמות. אצלנו אתם תראו כמה המערכת שלנו קלה מאוד לעבודה, ומעבר לזה יש לכם אופציה להכנס דרך חנות האפליקציות. אתם יכולים להוריד את האפליקצייה לאייפון או החנות של גוגל. הכל נגיש לכם בכל פלטפורמה ואנחנו דואגים שתמיד הכל יעבוד לכם בצורה מעולה. המערכת של יש חשבונית מתעדכן כל הזמן בפיצרים חדשים אנחנו

כיום הפקת חשבוניות חינם היא דרך מצויינת להתחיל ולהרים את העסק שלך, פעם תחשבו הייתם צריכים מדי חודש להוציא קבלות בצורה ידנית ללא דרך לקצר תהליכים, כיום דרך המערכת של יש חשבונית ניתן להפיק כל סוגי מסמך בצורה קלה ומהירה אנחנו מאמינים שצריך לתת כמה שיותר אופציות ללקוח שיהיה לו נוח וקל להשתמש במערכת ללא סיבוכים. הפקת קבלות היום לא מצריך יותר מדקה להפיק קבלה, ואצלנו דרך המערכת הקלה שלנו ניתן להפיק כל סוג של מסמך במהירות וללא ידע

סוגי מסמכים שונים

ביש חשבונית יש את כל סוגי מסמכים שאתם צריכים :

 1. הצעת מחיר
 2. חשבון עסקה
 3. חשבונית מס
 4. חשבונית מס/קבלה
 5. קבלה
 6. הזמנת רכש
 7. חשבונית זיכוי
 8. תעודת משלוח
 9. ועוד…


ועוד סוגי חשבוניות שנדבר בפוסט הבא. בכל אחת מסוגי חשבוניות אפשר להוציא את החשבונית ב 5 סוגי שפות : עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית. כיום אין חברה אחרת שנותנת את מה שאנחנו נותנים, ניהול פריטים מתקדם כולל הזמנות רכש וניהול מלאי מתקדם. המלאי מתעדכן באופן אוטומטי ברגע שרוכשים מלאי חדש ומספיקים הוצאה חדשה על פריט, המערכת יודעת לעלות את הכמות בהתאם. יש חשבונית מעבר לניהול מלאי היא יודעת מה נכון למשתמש מבחינת תצוגה, למשל הצגת סוגי מסמכים וכמויות בדף הבית, הצגת תקבולים בצורה חכמה לכל בית עסק. כל בית עסק מקבל התראה ברגע שחסר כמויות במלאי, המערכת שולחת התראות דרך המייל ישירות לחשבון שלכם, ככה אתם יכולים לדעת מה חסר ואיפה צריך לרכוש ולבצע רכש נוסף.

הפקת חשבוניות חינם ריטיינרים

יש לכם לקוחות שצריכים חשבונית מדי חודש והם משלמים לכם מראש או אתם בטוחים שאין איתם בעיות, יש לכם את האופציה להוציא להם חשבונית או כל סוג קבלה בצורה אוטומטית ללא צורך ביד אדם. מערכת יש חשבונית יודעת להפיק את החשבונית בצורה אוטומטית לפי קטריונים שאתם הגדרתם לכל לקוח. ככה שאתם חוסכים זמן יקר, לא צריך להפיק ללקוח חשבונית או קבלה. והכל מתבצע בצורה אוטומטית. כמה קל זה דרך יש חשבונית העסק וניהול העסק הופך להיות בצורה ממש קלה ונוחה לתפעול. תנסו בעצמכם למשך 40 יום ללא עלות ותראו איך המערכת עוזרת לכם לנהל את העסק טוב יותר. ריטיינר חודשי מפיק בשביל העסק שלך חשבונית וקבלות לכל סוג מסמך בצורה אוטומטית, יש חשבונית היא היחידה שמבצעת את הדבר הזה לכל סוג לקוח, כיום אף חברה אחרת לא עושה את זה בצורה כמו יש חשבונית. אנחנו מקווים שתצאו מרוצים אצלנו וכמובן כל שאלה עזרה יש לנו את אנשי התמיכה שלנו 24/7 תמיד בשבילכם. העיקר שתהיו מרוצים ותהנו מהמערכת שלנו.

הפקת חשבוניות חינם סרטון הדרכה

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

שאלות נפוצות יש חשבונית

{{item.title}}שאלות נפוצות

{{item.body}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם