חשבונית דיגיטלית חינם זה יש חשבונית

שאלתם את עצמכם לא פעם אחת, איך אנשים עבדו לפני האינטרנט. גם אני בעצמי לא מבין איך היה אפשר להתנהל לפני האינטרנט, אם זה להכיר אנשים, פיתוחים טכנולוגיים, גוגל מנוע החיפוש, יוטיוב וכל המדיה הענקית הזאת שעיצבה לנו את החיים מחדש. אבל כל הדברים האלה פחות מעניינים אותי מה שמעניין אותי זה הנושא של חשבונית דיגיטלית חינם. חשבונית דיגיטלית התחילה להופיע בתחילת שנות ה 2000. כמו מספר חברות בינהם יש חשבונית, והחליטו לתת שירותי הפקת חשבוניות דיגיטליות לכל דורש. בהתחלה כל העסק הזה גימגם אבל לאט לאט אנשים הבינו שזה פשוט גאוני!!! חיסכון בניירת, אין כאבי ראש בלשמור פנקסים על פנקסים. כל המידע נשמר בענן. הכל מרגיש פתאום מאוד מסודר, אני אומר לכם הדבר הזה פשוט שינה לאנשים את החיים, אנשים התחילו פתאום לנהל את העסק שלהם באמת, לא עוד התקשרות מול הרואה חשבון, לא עוד כאבי ראש מלקוחות שרוצים חשבונית כאן ועכשיו. הכל פתאום קל יותר, לחיצת כפתור והחשבונית או קבלה ישירות במייל הלקוח? לחיצה נוספת והחשבונית עוברת ישירות לוואטסאפ ללא מאמץ. אני כותב לכם את כל הדברים האלו ואני בעצמי מתרגש. בקיצור מה שאני רוצה להגיד שהעולם הדיגיטלי שינה את אחך שאנחנו עובדים ואיך שאנחנו מתנהלים ביום יום.

חשבונית דיגיטלית חינם לכל סוג עסק

הפקת חשבוניות ללא הגבלה לא משנה אם אתם עוסק מורשה או עוסק פטור, חברה בעמ או עמותה, יש לכם 40 יום עלינו ללא התחייבות. אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים במערכת ללא הגבלה, וגם אם החלטתם להצטרף לצוות של יש חשבונית. אנחנו החברה היחידה שמספקת את כל השירותים ללא הגבלת כמות אם זה הפקת מסמכים, דוחות של המערכת, ניהול ספקים, ניהול פריטים בצורה חכמה, ניהול הוצאות, ופיצר חדש שהוספנו לא מזמן שליחת ניוזלייטר ללקוחות שלכם.

חשבונית דיגיטלית 40 יום עלינו

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבצע הרשמה למערכת של יש חשבונית. ההרשמה לוקחת אולי אולי דקה. וזהו מפה אתם מוסיפים לקוחות , שולחים להם קבלות וחשבוניות דיגיטליות. רואים גרפים לפי הצורך, מנהלים את ההוצאות שלכם. וכל מה שצריך לניהול העסק שלכם בצורה תקינה וייעילה. חשבונית דיגיטלית חינם ללא התחייבות, יש אצלנו במערכת אלפי לקוחות מרוצים שמוציאים חשבוניות מדי יום, למה לא להיות חלק מאותם לקוחות? אנחנו הזולים ביותר מבין החברות. ויש אצלנו פלוסים שאין לאף חברה אחרת בשוק החשבוניות, לכן לפני שאתם מבצעים החלטה אמפה אתם רוצים לנהל את העסק שלכם. יש לכם את האפשרות לפתוח אצלנו חשבון בחינם ללא התחייבות ולנסות את המערכת בצורה חופשית ללא בעיות. דבר נוסף שהוא חשוב לא פחות יש לכם תמיכה טלפונית מתי שתצטרכו.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם