חשבוניות דיגיטליות זה יש חשבונית

אנו חיים בעידן של מהפכות דיגיטליות במגוון של תחומים כמעט בכל יום יש איזה חידוש, המצאה, גאדג‘ט או רעיון שהולכים לשנות את החיים שלנו ובעיקר לחסוך לנו זמן, אנרגיה ולייעל תהליכים בחיים שלנו. אין לזה סוף. בעולם העסקים, עסק שלא מבין את הפוטנציאל העצום שקיים בעידן הדיגיטלי נשאר מאחור ופותח את הדלתות למתחרים שלו.

אם גם אתם רוצים שהעסק שלכם ימשיך ללכת קדימה, חשבוניות דיגיטליות זה בדיוק מה שאתם צריכים. גם אנחנו וגם הלקוחות שלנו יכולים להנות ממגוון רחב של יתרונות בעולם הדיגיטלי, כולנו מחוברים באופן כמעט תמידי לסמרטפון, מתעדכנים דרך הרשתות החברתיות בכל מה שנעשה עם החברים שלנו, קוראים חדשות, צופים בסרטונים, מבצעים את הקניות של המוצרים והשירותים להם אנו זקוקים, משדרגים את חיינו עם קורסים, לימודים וסדנאות, כותבים הודעות בווטאצ‘אפ בזמן אמת ולא מניעים את הרכב בלי שהוויז כבר בכוננות. זה חי, זה קיים זה בועט מתמיד ולכן גם בהיבט העסקי, עלינו לנצל את הפלטפורמות הקיימות לטובת הפעילות העסקית שלנו וכך לחסוך בזמנים, לייעל תהליכים ולהוביל מול המתחרים שלנו.

האם גם אתם התקדמתם לחשבוניות דיגיטליות?

בין אם אתם רוצים להנות ממחיר שובר שוק בשירות של חשבוניות דיגיטליות ובין אם עדיין לא הצטרפתם לשירות שישדרג את העסק שלכם והבנתם איך פחות או יותר העולם הזה עובד, זה הזמן להכיר את המערכת החדשה של יש חשבונית- חשבוניות דיגיטליות לכל סוגי העסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. לא משנה אם אתם מנעולן בתל אביב המספק שירותי פריצה והחלפת מנעולים, בעלים של חנות אופנה המוכרת בגדים של מותגים מכל העולם, מרפאה פרטית לטיפולים קוסמטיים או חברת שיפוצים מובילה חשבוניות דיגיטליות זה בדיוק בשבילכם.

שימוש קבוע במערכת של חשבוניות דיגיטליות מה זה בכלל נותן לי?

המערכת מאפשרת לכם לרכז את ההכנסות וההוצאות שלכם במקום אחד, להוציא דוחות לרואה חשבון, להוציא ללקוחות שלכם מגוון של מסמכים דיגיטליים כמו חשבוניות, קבלות, הצעות מחיר ולהיות במעקב תמידי ורצוף אחרי כל מה שקורה בעסק שלכם. המערכת מונגשת לכל סוגי המכשירים ולכל המערכות אנדרואיד ואייפון. לכן, תוכלו להשתמש בה בזמן אמת גם מהסמרטפון שלכם ולא משנה איפה אתם נמצאים וגם מהמחשב במשרד. המערכת תהיה נוחה גם לכם, גם לאנשים שעובדים אתכם ואפילו אם אתם נמצאים בחופשה בחו“ל ובמקביל נסגרת עסקה מול לקוח חשוב, תוכלו להוציא ללקוח הזה את כל המידע מכל מקום בעולם שבו אתם נמצאים.

חשבוניות דיגיטליות - מאיפה הכל התחיל ולאן זה הולך?

עד לא מזמן, רוב העסקים היו עושים שימוש בחשבוניות מנייר. זה נראה כל כך מיושן שמתסכלים על העידן שלנו היום. הרי כמעט כל הפעולות שאנחנו מבצעים נעשות אונליין.

משנת 2004, רשות המיסים של מדינת ישראל אישרה לכל עסק לבצע שליחת חשבוניות במייל, חשבוניות ממוחשבות עליהן אנו חותמים בצורה דיגיטלית. כבר משנת 2004, מהרגע שהמהלך אושר, החל שינוי ניכר והיום יש כל מיני תוכנות לשליחת חשבוניות דיגיטליות ברשת האינטרנט. רוב המערכות הללו טובות אבל יש כאלה עם יותר יתרונות לעסק שלכם על פני האחרות.

נעים להכיר יש חשבונית עבור העסק שלכם

יש חשבונית היא מערכת שפותחה באופן ייחודי עבור עסקים מכל הסוגים והגדלים. אתם נהנים מתקופת ניסיון בחינם וזה היתרון המרכזי של המערכת הזו. תוכלו להתנסות בכל האפשרויות ואז להחליט אם השירות מתאים לכם או לא. פרט לעובדה שהשימוש בחשבוניות דיגיטליות משדרג לגמרי מגוון של תהליכים בעסק שלכם, אתם גם משתתפים ולוקחים חלק במהפכה הירוקה. פחות נייר, פחות נזק לסביבה שלנו. אז בואו גם אתם להצטרף למהפך הדיגיטלי של יש חשבונית. מערכת קלה לתפעול, אמינה וכזו המציעה מגוון רחב של אפשרויות.

קצת על חשבוניות דיגיטליות דרך יש חשבונית

יש חשבונית פותחה במטרה לעשות מהפכה בתחום של חשבוניות דיגיטליות. החברה מציעה מגוון עצום של שירותים במחיר אחיד ללא הגבלה. תוכלו להפיק מסמכים כמו הזמנות עבודה, חשבוניות וקבלות, לנהל בצורה פשוטה וקלה את ההכנסות וההוצאות שלכם ללא הגבלה, להוציא דוחות, תזכורות והתראות ללא הגבלה ועוד. עם יש חשבונית אתם נמצאים בשליטה מלאה על כל מה שקורה בעסק שלכם בזמן אמת. תוך שניות תוכלו לאתר חשבונית או מסמך שהוצאתם ולראות מה המצב העסקי של העסק שלכם חודש בחודשו. אין לזה מחיר. הארבעים היום הראשונים הם בחינם, עלינו, אז שווה לנסות.

למה דווקא יש חשבונית?

 1. קל לנהל את העסק מכל מקום ומכל מכשיר
 2. ניתן להוציא מגוון של דוחות ולהנות ממגוון אפשרויות ולעבוד כמו חברה ענקית
 3. ניהול פשוט של עסקאות
 4. מעקב שקוף ונגיש
 5. חשבוניות אוטומטיות
 6. מעצבים את החשבונית איך שרוצים ללא ידע טכני
 7. ריבוי שפות: ניתן לעשות שימוש בתוכנה במגוון של שפות: עברית, ערבית, רוסית, צרפתית
 8. ניתן להוציא חשבוניות ללא הגבלה
 9. הוצאות והכנסות במקום אחד
 10. דוחות מיידיים לרואה החשבון
 11. ניהול העסק בצורה מקצועית
 12. ועוד…

מושגים בסיסיים בחשבוניות דיגיטליות שאתם חייבים להכיר

חשבונית - כל עצמאי מחוייב על פי חוק, מלבד עוסק פטור להוציא חשבונית הנקראית חשבונית מס. על כל עסקה שהעסק סוגר, העסק מחוייב להוציא חשבונית מס.

מטרת החשבונית היא בעצם לתעד את העסקה שבוצעה, את המוצרים או השירותים שמכרנו, לכמת אותם ולהציג בפני הלקוח המשלם את המחיר. למעשה, החשבונית חייבת להכיל את הפרטים הבאים: מספר סידורי, תאריך העסקה, פרטי העסק כמו למשל כתובת, מספר טלפון, מספר התיק במע“מ, תיאור של המוצר או השירות שמכרתם ללקוח, פרטי הלקוח וסכום הכסף שהלקוח שילם לכם. החשבונית שיוצאת היא מסמך מוכר המהווה הוכחה לכל דבר שהעסקה אכן בוצעה והיא מיועדת לרשות המיסים בישראל. את המעקב אחרי החשבונית שאתם כבעלי העסק מנפיקים, אפשר להציג בפני רשויות המיסים והן יכולות לעקוב אחרי מחזור העסקאות של העסק שלנו. כך בעצם רשויות המס יכולות לחשב את גובה שיעור המס שעל בעל העסק לשלם על פי מספר העסקאות שבוצעו חודש בחודשו. על החשבוניות של יש חשבונית חלים כל ההוראות של ניהול ספרים על פי החוקים והתקנות שנקבעו בחשבוניות דיגיטליות ומסמכים חשובים נוספים. בחשבונית עצמה חייבים להופיע כל הפרטים, בדיוק כמו בחשבונית מנייר כולל תאריך העסקה, פרטי הלקוח, פרטי העסק, מחיר העסקה, שיעור המע“מ ועוד. חשבונית היוצאת ללקוח באופן דיגיטלי היא חשבונית חוקית לכל דבר ועניין אך במקום שהיא תהיה על דף נייר, הלקוח מקבל קובץ ממוחשב הנקרא גם חשבונית אלקטרונית או חשבונית דיגיטלית.

מה ההבדל בין חשובונית רגילה לחשבונית דיגיטלית?

ההבדל העיקרי בין חשבונית רגילה לחשבונית אלקטרונית הוא בהיבט של החתימה. כאן בעל העסק לא חותם פיזית על הנייר עם עט, אלא באמצעות חתימה אלקטרונית. החתימה הדיגיטלית היא סוג של קוד דיגיטלי ייחודי המזהה את בעל הקוד ואליה מצרפים קבצים נוספים כדי שניתן יהיה לבצע אימות ושיוך לבעל החתימה הדיגיטלית. החתימה הדיגיטלית נועלת את הקובץ הממוחשב ומבטיחה בעצם שלא ניתן יהיה לבצע בקובץ שום שינויים ושום זיופים. חשוב להבין שהחוק מבדיל בין שתי סוגי חתימות: חתימה אלקטרונית מאושרת וחתימה מאובטחת. החתימה המאובטחת עומדת בתנאים בהם יש קשר ישיר בין החתימה לאדם הספציפי. לעומת זאת, החתימה האלקטרונית מאפשר חתימה של גורם שלישי או גורם מאשר שזיהה את מי שחתם על המסמך, הנפיק תעודה המעידה על הזיהוי של האדם שחתם וצירף את התעודה למסמך.

מה זה גורם מאשר?

גורם מאשר הוא גורם שבא לתת פתרון לבעיה המכונה התחזות. כלומר, הגורם המאשר מאמת את זהותו של האדם המעוניין להנפיק חתימה דיגיטלית והוא זה שמנפיק תעודה אלקטרונית עם כל פרטי התעודה המזהה. כדי שנוכל לקבל מעמד מוסמך של גורם מאשר, על המבקש לעמוד במגוון של תקנים המוצגים על ידי חוקי תעודה אלקטרונית ולהקפיד לעמוד בנהלים הללו על פי כל התקנות. התקנות מועברות על ידי רשם הגורמים המאשרים במשרד המשפטים.

מה זה מסמך מאושר?

מסמך מאושר הוא מסמך שנוצר על פי פקודות מס הכנה ואותו אנו שומרים באמצעים ממוחשבים וחותמים עליו עם חתימה אלקטרונית שעברה תהליך אבטחה. החתימה יוצרת שייכול בין בעל החתימה לבעל המסמך. החתימה המאובטחת היא זו שהופכת את המסמך לבעל תוקף משפטי.

חשבוניות דיגיטליות על פי החוק

בעלי עסקים רבים חוששים לעשות שימוש בחשבוניות דיגיטליות משום שהם חוששים שרשויות המס לא מכירות בחשבוניות הללו על פי החוק. חשוב לזכור! כבר בשנת 2003 רשויות המס הוציאו תיקונים בנושא ומאז מבחינה חוקית, החשבוניות הדיגיטליות נחשבות לחשבוניות חוקיות ואף רשויות המס מעדיפות אותן על פני חשבוניות אחרות.

החוק במדינת ישראל מאפשר לנו לשלוח חשבוניות וקבלות באמצעות הדואר האלקטרוני כמסמך מאושר. את החשבונית ניתן להגדיר כמסמך מאושר וזה בעצם מה שמבטיח לנו את אימות הזהות של האדם שמנפיק את החשבונית ואת העובדה כי המסמך לא עבר שום שינויים לאחר שחתמו עליו. לכן, אין מה לחשוש וניתן בהחלט לעשות שימוש בחשבוניות דיגיטליות על פי החוק.

חשוב לזכור! את החשבונית עצמה ניתן לשלוח רק ללקוחות שבעצם אישרו לנו כי הם אכן מאשרים את התהליך של קבלת מסמכים ממוחשבים. כדאי לשמור על האישור הזה. כל המסמכים הממוחשבים שאנו מנפיקים לטובת העסק כולל חשבוניות, חייבים להיות חתומים בחתימה דיגיטלית וחייב להופיע עליהם צמד המילים ”מסמך ממוחשב“. המסמך חייב לציין את שם החותם או שם החברה. כשמדובר במסמך מאובטח, ניתן לבצע את אמצעי התשלום אך ורק דרך מעקב כמו שיק למוטב, העברה בנקאית או כרטיס אשראי. כאשר המסמך מאושר, ניתן יהיה לשלם על העסקה במזומן.

כל הסיבות לעבור לחשבוניות דיגיטליות ממש עכשיו

 1. החשבוניות הדיגיטליות אף פעם לא הולכות לכם לאיבוד - אם אתם מהעסקים שעדיין שולחים את החשבוניות הדיגיטליות שלכם באמצעות פנקס חשבוניות, זה אומר שאתם כותבים את החשבונית בעצמכם עם עט, חותמים עליהן ידנית, מכניסים למעטפה ושולחים אותה בדואר. כלומר, אם החשבונית אבדה בדרך והסיכוי שזה יקרה הוא לא כל כך נמוך, עליכם להפיק עותק של נאמן למקור, שוב להכניס אותה למעטפה ושוב לשלוח בדואר עם בול. בחשבונית ממוחשבת אין לכם את ההתעסקות הזו. החשבונית מתועדת במערכת של יש חשבונית ובכל פעם שאתם צריכים אותה מכל סיבה שהיא היא פשוט שם.
 2. מייעלים תהליכים - תכונה של חשבוניות ממוחשבות בעצם מאפשרת לכם לייעל תהליכים בעסק שלכם, לחסוך בזמן יקר.
 3. מתאים לכולם - חשבוניות דיגיטליות הוא שירות שמתאים לכל סוגי העסקים ולעסקים קטנים, בינוניים ואפילו חברות ענק.
 4. שומרים על הסדר - ברגע שאתם שולחים חשבוניות באופן דיגיטלי, חותמים עליהם עם חתימה דיגיטלית ומעבירים אותן ללקוחות שלכם במייל, אתם שומרים על סדר ועל ארגון שהם הבסיס לכל עסק מצליח. כל חשבונית נשמרת לכם במערכת של יש חשבונית ובכל רגע נתון אתם בעצם יכולים לאתר ולמצוא אותה. את החשבוניות אתם יכולים לסדר בעצמכם לפי חלוקה לקבוצות או קטגוריות, לפי השמות של הלקוחות שלכם, לפי תאריכים או לפי כל תכונה אחרת.
 5. תיעוד מלא - במשך שבע שנים, כל בעל עסק מחוייב לשמור את כל החשבוניות שלו וזאת על פי ההנחיה של רשות המיסים. עסק שמאבד חשבוניות יכול לספוג קנסות גבוהים. בשונה מפנקסי חשבוניות אותם צריך לשמור ולתייק, עם חשבוניות דיגיטליות אתם נהנים מקטלוג וסדר בתוך המערכת, ככה שאם אתם צריכים לשלוף חשבונית אתם עושים את זה בדיוק בחצי דקה.
 6. חיסכון אדיר בזמן - לא משנה כמה חשבוניות אתם מוציאים בחודש, אבל אם אתם עסק גדול, אין לכם מושג כמה זמן אתם הולכים לחסוך באמצעות תוכנה ייעודית להפקת חשבוניות. התוכנה תייעל את כל הפעילות של העסק שלכם ותחסוך לכם זמן עבודה יקר. תוכלו להפיק חשבוניות תוך מספר דקות בלבד ולשלוח אותן בלחיצת כפתור.
 7. חסכון בעלויות - המערכת של יש בי באמצעותה אתם יכולים להפיק חשבוניות דיגטליות, תחסוך לכם כסף רב. ברגע שאתם מפיקים חשבוניות מנייר, אתם צריכים לשלם על הדפסה של קבלות בבית דפוס, על שליחתן בדואר, על המעטפות והבולים וכמובן שזמן בעידן שלנו שווה לכסף והרבה מאוד ממנו. מנתונים עולה כי השימוש בחשבוניות דיגיטליות חוסך לנו עד שמונים אחוזים מהעלויות שבמקורן שלהם היו מבוצעות באופן ידני, ארוך ומסורבל.
 8. הדפסות מינימליות ורק לפי הצורך - מהיום תוכלו להפיק את החשבוניות הדיגיטליות שלכם בלחיצת כפתור באמצעות שימוש בתוכנה מיוחדת שבעצם שולחת את החשבוניות ישירות למייל. כל אחד יכול לעשות את זה ממש בלי בעיה ואין צורך בידע טכני כזה או אחר.
 9. אבטחה- כאמור, בעלי עסקים רבים בטוחים שכשהם מעבירים את הניהול של העסק שלהם לחשבוניות דיגיטליות הם פוגעים באבטחה של העסק שלהם אבל ההפך הוא הנכון. חשבוניות דיגיטליות מאובטחות יותר ומוגנות מפני כל שינוי או זיוף.
 10. ניהול - החשבוניות הדיגטליות מקלות מאוד על התהליך התקשורתי ביניכם לבין הרואה חשבון שלכם. ברגע שאתם מתחילים לעשות שימוש במערכת של יש חשבונית, אתם לא צריכים להמשיך ולאסוף את כל ההעתקים של החשבוניות ולהעביר אותן בכל חודש למנהל החשבונות שלכם או לרואה חשבון שלכם. במידה ויש חשבונית או יותר שהוא יבקש מכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לשלוח לו במייל את החשבונית או המסמכים האחרים והוא אם ירצה יוכל להדפיס את זה אצלו במחשב האישי.
 11. גמישות וזמינות - את כל המסמכים והחשבוניות הדיגיטליות שאתם מנפיקים, אתם יכולים לשלוח מכל מקום בו אתם נמצאים ובכל זמן. המערכת של יש חשבונית מעודכנת בכל מקום בין אם זה לפטופ, מחשב נייל, טאבלט או סמרטפון ולכן גם אם אתם לא במשרד, תוכלו לשלוח את החשבונית מאיפה שאתם רק רוצים.
 12. שומרים על מקצועיות - את החשבוניות הדיגיטליות אפשר לקרוא בצורה ברורה ולא צריך להסתבך יותר. כל הפרטים רשומים בצורה ברורה שניתן לקרוא.
 13. מיתוג - ברגע שאתם עוברים לעשות שימוש בחשבוניות דיגיטליות אתם תורמים ומחזקים את המותג של העסק שלכם. שימוש בתוכנה מעיד על קדמה, על חדשנות ולכן זה תורם רבות גם לשיווק וגם למיתוג של העסק שלכם.
 14. עריכה- ניתן לערוך או לעדכן את פרטי החשבונית בכל זמן נתון. אתם לא צריכים לבקש מהלקוח להחזיר לכם את החשבונית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעדכן ולשלוח ללקוח שוב את המסמך שעדכנתם. זהו. ניתן לעדכן את הפרטים גם במסמך המקורי וגם בעותק ששמרתם עבור צרכי משרד והנהלת חשבונות.
 15. עיצוב - עם יש בי חשבונית אתם יכולים לעצב את החשבונית שלכם במגוון של סגנונות עיצוביים, להוסיף את הלוגו, סלוגן או כל דבר אחר שתרצו לשלב על החשבונית ועל שאר המסמכים.
 16. שומרים על הסביבה - המעבר לחשבוניות דיגיטליות תורם רבות לסביבה שלנו ושומר עליה ירוקה יותר. חשבוניות דיגיטליות עוזרות לנו להפחית את השימוש בנייר בכך מופחת הצורך לכרות יערות גשם ובכך נשמר המאזן האקולוגי הסביבתי.

דוגמא ממשית מהחיים לגבי איך חשבוניות דיגיטליות מייעלות את העסק שלנו דני הוא בעלים של חברת שיפוצים גדולה והוא מעניק שירותים לעסקים קטנים, גדולים, פרטיים ובעלי וילות שרוצים לשפץ את הבית שלהם. כאשר דני מקבל מהלקוחות שלו חשבוניות מנייר הוא מבין איך עדיין הם לא עשו שינוי והתקדמו לחשבוניות דיגיטליות.

דני אומר כי גם הוא בעבר היה עושה שימוש בחשבוניות מנייר וכתב כל חשבונית בעט אבל בשלב מסוים הוא לא הצליח להתגבר על העומס. הכתיבה היא סוג של מאמץ כי צריך לשלוח כל חשבונית באופן נפרד ויש המון ניירות שצריך לתייק. מכיון ומס הכנסה דורש מכל עסק לשמור את החשבוניות במשך שבע שנים בכל חודש דני היה צריך להוציא עוד ועוד קלסרים ולמצוא עוד ועוד פתרונות יצירתיים לאחסון. כאשר דני היה צריך למצוא חשבוניות ישנות זה לקח לו נצח. ברגע שדני דיבר עם חבר שלו יוסי על היתרונות הרבים שיש בחשבוניות דיגיטליות, הוא החליט ישר לעבור למערכת של חשבוניות ממוחשבות.

דרך המערכת הזו, לא רק שדני ייעל את כל התהליכים של העסק שלו, הוא יכל גם להגיש ללקוחות שלו שמעוניינים בשיפוץ הבית הצעות מחיר, מפרט כמויות, קבלות על השירות ועוד מגוון של מסמכים. כל הקבלות וכל המסמכים מתוייקים עבור דניי במערכת שלו וזה כמובן מאפשר לו לשמור על ארגון, על סדר, ניהול נכון, לקחת בחשבון את כל ההוצאות וההכנסות תוך כדי תנועה ולהתנהל בצורה טובה יותר. מכיון ודני חסך כל כך הרבה זמן, הוא ניצל את הזמן הזה לטובת תהליכים אחרים בעסק שלו וזה הגדיל לו את ההכנסות תוך כמה חודשים בלבד.

יש חשבונית - זה מעולם לא היה קל יותר

חברת יש חשבונית מציעה לכם מערכת קלה לניהול כל החשבונות שלכם באופן דיגיטלי ברשת. את המערכת שלנו תוכלו להפעיל מכל מכשיר ומכל מקום בו אתם נמצאים. ההרשימה היא דרך הלינק הזה https://yeshinvoice.co.il ואין צורך בהתקנה מיוחדת או התחייבות. תוך שתי דקות תוכלו להירשם למערכת ולהנות מתקופת המתנה של 40 ימים. זו ההזדמנות שלכם לייעל את העסק שלכם ולהנות מכל היתרונות של יש חשבונית בקלות, מהירות ויעילות. המערכת תתן לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לנהל ולייעל את העסק שלכם. אהבתם, אתם מוזמנים להמשיך, לא אהבתם, נסו מערכת אחרת. הצטרפו ללקוחות שלנו ותהנו ממגוון של פעולו כמו דוחות הכנסה, סליקה, חייבים, תעודות משלוח ועוד. אז קדימה! אל תחכו והצטרפו לאחד השירותים הכי טובים שאתם יכולים להעניק גם לעצמכם וגם לעסק שלכם. זה הזמן להיפטר מפנקסי החשבונות ולעבור לדיגיטל עם יש חשבונית.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם