חשבוניות דיגיטליות חינם זה יש חשבונית

עסקים רבים שעדיין לא התקדמו לשירות של חשבוניות דיגיטליות חינם חושבים שכל מה שניתן להרוויח מתוכנה שמספקת שירות שכזה הוא הנפקת חשבוניות ולכן ייתכן והם מהססים לרכוש תוכנה כזו. בפועל, התוכנה של יש חשבונית לא רק מנפיקה חשבוניות דיגיטליות חינם אלא גם נותנת לכם מגוון רב של כלים לניהול העסק שלכם כמו ניהול הוצאות, הנפקת דו״חות, מעקבים שונים אותם ניתן לבצע באמצעות התוכנה ועוד מגוון רב של כלים שימושיים לניהול העסק שלכם מכל מקום ובכל זמן.

מה ניתן להרוויח מחשבוניות דיגיטליות חינם?

לאט לאט יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהם צריכים להתקדם לשירותים של הנפקת חשבוניות דיגיטליות והמגמה בהחלט לוקחת את העולם העסקי לכיוון הזה, גם עסקים קטנים או משפחתיים שבדרך כלל נוטים להישאר מאחור כאשר מדובר על קפיצת מדגרה בהיבט של קידמה מבינים שהמעבר לחשבוניות ירוקות מביא עימו יתרונות רבים.

אחד היתרונות המרכזיים הוא החיסכון העצום בזמן כאשר אנחנו לא מדברים רק על זמן הנפקת החשבונית הדיגיטלית שלוקחת פחות זמן מחשבוניות רגילה, אלא דווקא על כל הריכוז של החשבוניות והדו״חות.

כאשר אנו משתמשים בתוכנה של יש חשבונית כשסוף החודש מגיע, אנו פשוט שולחים באופן מקוון את כל החשבוניות שיש לשלוח למנהל החשבונות או רואה החשבון בצורה מרוכזת יחד עם דו״ח של הוצאות שגם אותו אנו מנפיקים בקלות באמצעות התוכנה.

ריכוז המסמכים ושליחתם באופן מקוון חוסכת לנו זמן גם בהיבט של איסוף החומר אך בעיקר בהיבט שאין צורך בכלל ללכת פיזית אל מנהל החשבונות או רואה החשבון ואת הזמן הזה אנו יכולים לנצל לכל דבר אחר בניהול העסק שלנו, שירות לקוחות או לחיינו האישיים.

חשבוניות דיגיטליות חינם לשמירה על הסביבה

מעבר לכל היתרונות הללו ישנו יתרון אחד ירוק והוא השמירה על איכות הסביבה. התוכנה של יש חשבונית מאפשרת לכם ליצור דו״חות ולשלוח אותם בצורה ממוחשבת לרואה החשבון שלכם יחד עם החשבוניות, וכך גם תשלחו את החשבוניות ללקוחות שלכם. הדבר חוסך כמויות גדולות מאוד של נייר ועוזר לשמור על איכות הסביבה וכמובן מעודד צרכנות בת קיימא, שמעבר לכך שזו הפכה לטרנד חשוב מאוד בעולם היא באמת מעודדת אותנו לשמור על כדור הארץ ועל המשאבים הכל כך חשובים שלו, דבר שאנחנו ביש חשבונית שמנו לנגד עינינו כאשר פיתחנו את התוכנה שלנו.

במסגרת מבצע ההיכרות שלנו אנו ביש חשבונית מאפשרים לקהל הלקוחות שלנו להתנסות בהנפקה של חשבוניות דיגיטליות חינם למשך חודש שלם כאשר תוכלו כמובן בנוסף לחשבוניות להנות גם הפונקציות האחרות שתוכנה מקנה לכם ולראות עד כמה החיים שלכם יהיו פשוטים הרבה יותר כאשר תחליטו לרכוש את התוכנה.

מה תוכלו לעשות בעזרת תוכנת חשבוניות דיגיטליות?

לתוכנה של יש חשבונית יש מגוון רב של פונקציות שבעזרתן התפעול של התוכנה יהיה הרבה יותר קל עבורכם, ייתן לכם כלים לייחד את העסק שלכם ותהיה לכם לעזר ממש כמו עוזרת אישית. אחד הכלים שאנחנו ביש חשבונית מבינים שיעזור לכם הוא אפשרות לשינוי שפת הממשק.

בעלי עסקים רבים אמנם דוברים עברית אך היא אינה שפת האם שלהם או השפה הראשונה שלהם ולכן החלטנו להוסיף מגוון רב של שפות שיעזרו לכם לנהל את העסק שלכם בצורה קלה כמו ערבית, רוסית, אנגלית וצרפתית.

במידה והתוכנה תהיה בשפה שאינה אינטואיטיבית עבורכם, הדבר יקשה עליכם בתפעול התוכנה וניהול העסק ולכן אנו רוצים להקל עליכם כמה שרק ניתן והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות תפעול התוכנה בשפת האם שלכם.

עיצוב בהתאמה אישית

מעבר לכך התוכנה שלנו מאפשרת לכם לבחור עיצוב ייחודי לחשבונית שלכם ולשאר המסמכים אותם תנפיקו כמו הצעות מחיר, תעודות משלוח ועוד. זהו כלי שיכול לעזור לכם לחזק את המיתוג של העסק שלכם על ידי הוספת הלוגו שלכם, הוספת הצבעים שמייחדים את העסק שלכם וכדומה. עיצוב החשבונית הוא פשוט מאוד באמצעות התוכנה שלנו כאשר כל שעליכם לעשות הוא לעצב את החשבונית ככל העולה על רוחכם ולהוסיף לה חתימה אלקטרונית, פרטים יבשים של העסק וכך תיצרו שבלונה לכל המסמכים שלכם במקום לכתוב כל פעם את כל הפרטים מחדש.

כל מה שצריך בתוכנת חשבונית אחת

מעבר לכך התוכנה משמשת עבורכם כמו עוזרת אישית שכן ביכולתה ליצור התראות על אירועים מסוימים כמו למשל לקוח שצריך לשלם לכם, הוצאה של חשבונית על סכום מסוים באופן אוטומטי כאשר מדובר בעסקה חודשית שחוזרת על עצמה, ניהול נכון של הלקוחות שלכם וכל דבר שיחסוך לכם העסקה של עובד או עובדת נוספים. מעבר לכך התוכנה של יש חשבונית פועלת בכל פלטפורמה כמו למשל מחשב או טלפונים חכמים וטאבלטים כאשר הדבר מאפשר לכם גמישות רבה מאוד בניהול העסק שלכם ולהוציא חשבוניות למעשה מכל מקום ובכל שעה.

אם למשל הרואה חשבון שלכם צריך דו״ח הוצאות מסוים לסיכום החודש ושכחתם לשלוח לו ואתם באמצע חופשה בעזרת מספר לחיצות כפתור תוכלו להנפיק את הדו״ח ולשלוח לו אותו באמצעות דואר אלקטרוני. באמצעות התוכנה שלנו תוכלו להנפיק דו״חות וחשבוניות דיגיטליות חינם ללא הגבלה לאחר רכישה של התוכנה. ניהול ההוצאות של העסק וכל מה שכרוך בנושאים משרדיים הופך לפשוט הרבה יותר באמצעות התוכנה שלנו ולאחר שימוש בחשבוניות דיגיטליות חינם למשך חודש לא תוכלו להבין כיצד ניהלתם את החיים שלכם ואת העסק שלכם ללא התוכנה שלנו.

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם