ניהול חשבונות באופן עצמאי יש חשבונית

כמו שסיפרתי לכם יש אחוז מסויים שמנהל בצורה עצמאית ויש אחוז מסויים שמנהל את הכל דרך הרואה חשבון שלו. הבעיה שלי אישית בכל הדבר הזה שיוצא כל עסק עצמאי שנעזר ברואה חשבון נפרד מלא מאט כסף מדי שנה. יש חשבונית רוצה גם לחסוך לכם את ההוצאות הגבוהות וגם לעזור לכם לנהל את העסק בצורה נוחה וקלה. ולא חייב לנהל הכל באופן עצמאי 40 יום עלינו ויש לכם הנהלת חשבונות בענן ללא צורך בידע. יש חשבונית מספקת לכם הכל גם דוחות לסוף שנה ודוחות לרואה חשבון.

ניהול חשבונות לא חייב הכל לעשות לבד

הרבה מאוד עסקים ובעלי מקצוע עושים הכל בעצמם, אם זה להוציא קבלות ללקוחות, אם זה לכתוב בצורה ידנית הצעת מחיר, ועוד מגוון פעולות שמכביד עוד ועוד על בעלי מקצוע. ומתי שהו הם צריכחףים להביא עובד שינהל את כל הפרוצדורה הזאת. לכן קמתי בבוקר והחלטתי שזהו מספיק אם כל זה. ניהול חשבונות לא חייב להיות הכל בצורה עצמאית וידנית. אנחנו ביש חשבונית עושים לכם הכל פשוט יותר ניהול לקוחות בצורה נוחה ופשוטה, ניהול העסק בצורה חכמה כולל דוחות וגרפים. ניהול מסמכים לפי לקוח ולפי פילוחים שונים. ועוד מגוון אפשרויות אוטומטיות שלא יצטרכו ממכם כלום, רק ללחוץ על הכפתור וסוג מסמך איזה שבא לכם נשלח ללקוח ישירות למייל בצורה עצמאית וללא מגע יד אדם. בדרך הזאת אתם תוכלו יותר לפנות זמן ולהתעסק במה שחשוב באמת, ללא צורך בקבלות ידניות, ללא צורך בעובד שייקח ממכם משכורת חודשית, אנחנו עושים את החיים שלכם קלים יותר נקודה! דרכנו ודרך המערכת שלנו פתאום אתם תראו ניהול עסק אחר ושונה. הזמן שלכם מתפנה לדברעם החשובים, העסק פתאום צומך במהירות יותר ממקודם. אני רוצה לספר לכם סיפור של לקוח שלנו, תשארו איתי כן? זה יהיה קצר.. יש לנו לקוח בשם אבי, בעל חברת התקנות באזור תל אביב והמרכז, כל ניהול העסק שלו היה בצורה ידנית, גם בנינו הוא לא היה מומחה גדול במחשב, בקושי למייל הפרטי שלו הוא נכנס. לאחר שהוא התחיל לראות שכל נושא ההנהלת חשבונות מתחיל להיות כבד עליו, הוא החליט לחפש בגוגל אופציה אחרת שתעזור לו בניהול העסק, אותו אבי רשם בגוגל "הפקת חשבוניות" והגיע לאתר של יש חשבונית הפקת חשבוניות דיגיטליות. אבי ביצע הרשמה זריזה ופתאום אחרי שהוא התחיל להפיק לכמה לקוחות שלו חשבוניות דרך המערכת, נפל לו האסימון הוא הבין פתאום כמה קל לנהל את העסק ואת המסמכים בצורה כזאת, כמובן מדי פעם הוא היה צריך תמיכה מאיתנו. כמובן שאנחנו עוזרים לכולם ובשמחה רבה. כיום אבי ועוד אלפי לקוחות שנמצאים אצלנו מתלהבים מהשינוי שהם עברו בכל הדרך.. אנחנו מקווים לאחר שקראת את המאמר הזה אתם תרצו להיות חלק מהמשפחה של יש חשבונית. המשפחה שלנו מתרחבת מדי יום.

סוגי מסמכים שונים

ביש חשבונית יש את כל סוגי מסמכים שאתם צריכים :

 1. הצעת מחיר
 2. חשבון עסקה
 3. חשבונית מס
 4. חשבונית מס/קבלה
 5. קבלה
 6. הזמנת רכש
 7. חשבונית זיכוי
 8. תעודת משלוח
 9. ועוד…


הפקת חשבוניות בצורת ריטיינר

גם על זה חשבנו ביש חשבונית לא רק שהבאנו ממשק נוח להוצאת קבלות וחשבוניות. החלטנו גם ובית עסק ירצה לספק חשבוניות או הצעות מחיר בצורה אוטומטית ללא צורך בהתערבות אנחנו מספקים את השירות הזה בשבילכם, בשביל שלכם יהיה חיים קלים יותר בניהול העסק. חשבונית ריטיינר זה חשבונית שמתחילה מתאריך עד תאריך ואתם בוחרים את הרצף שאתם רוצים להפיק למשל מדי חודש, מדי חודשיים, מדי שלושה חדשים וכו. ואנחנו מאותו רגע לפי ההנחיות שנתתם לנו החשבוניות יוצאות ללקוח בצורה אוטומטית וללא צורך בהתערבות. הוספנו לכם את האופציה גם לבטל את הריטיינר במידת הצורך. אתם רואים? חשבנו על הכל אנחנו מאוד מסודרים מה קרה לכם :)

ניהול חשבונות באופן עצמאי שאלות נפוצות

 1. האם אני יכול דרך הממשק להוציא קבלות ?
  תשובה : כן, דרך הממשק של יש חשבונית אתה יכול להוציא כל סוג מסמך וכל סוג קבלה בצורה חופשית וללא הגבלת כמות מסמכים.
 2. האם דרככם אני יכול לנהל את ההוצאות שלי?
  תשובה: כן, אנחנו מספקים גם את האופציה של ניהול הוצאות, הפקת דוח הוצאות, וכל מה שאתה צריך בשביל רואה החשבון שלך.
 3. האם יש אופציה של הוצאת דוחות לסוף שנה?
  תשובה: כן, יש אצלנו הוצאת דוחות לא רק בסוף שנה, יש לך את האופציה להוציא דוחות בכל שלב כל מה שצריך לעשות זה לבחור מתאריך עד תאריך וזהו הדוח מוכן.
 4. מה העלויות להשתמש במערכת של יש חשבונית?
  תשובה: העלויות מאוד בסיסיות אפשר לראות במחירון שלנו את העלויות, קודם כל אנחנו נותנים שימוש במערכת 40 יום ללא עלות וללא תנאים, מה שמוסיף לכם ערך מוסף ומראה לכם איך המערכת שלנו עובדת. לאחר 40 יום אתם מחליטים אם אתם רוצים להמשיך או לא.
 5. במה אתם שונים מהמתחרים שלכם?
  תשובה: שאלה מצויינת, אנחנו מעבר לממשק נוח וידידותי מספקים הפקת קבלות וחשבוניות ללא הגבלת כמות מה שהמתחרים האחרים לא מספקים, הממשק שלנו מתורגם ל 5 שפות של עברית, אנגלית, רוסית, ערבית, צרפתית. החשבוניות יכולות לצאת ב 5 שפות לפי בחירה. בקיצור המון המון התרונות שאין למתחרים.

הפקת חשבוניות חינם סרטון הדרכה

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

 • {{item.content}}
  {{item.user.fullname}}
  {{item.user.date}}

שאלות נפוצות יש חשבונית

{{item.title}}שאלות נפוצות

{{item.body}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם