יש חשבונית איתך לאורך כל הדרך בניהול העסק שלך

אתם בעלי חברה? מספקים שירותים למגוון רחב של אנשים? מחפשים פתרון לחשבוניות/ קבלות דיגיטאליות? זקוקים למערכת קלה לשימוש שתנהל לכם דוחות, הכנסות והוצאות? אנו בחברת "יש חשבונית" כאן לספק לכם את כל זה ועוד. יש חשבונית מספקת לכל לקוחותיה שירות ללא הגבלה ברמה גבוהה במחיר אחיד. כל אחד יכול להירשם, ליהנות מ-40 ימי ניסיון חינם ולקבל את כל שירותי החברה ללא הגבלה. מתאים לכם? כל שעליכם לעשות לאחר 40 ימי הניסיון הוא להירשם בקלות דרך האתר של יש חשבונית ותתחילו לנהל את העסק שלכם בצורה חכמה, נכונה, קלה ויעילה יותר במחיר נמוך מבלי לוותר על איכות.

מה אנו מציעים ביש חשבונית?

הפקת מגוון סוגי מסמכים חשובים בקלות ובמהירות ללא הגבלה- יש חשבונית מציעה לכם שימוש במערכת דרכה ניתן להפיק בקלות וללא הגבלה של מספר מסמכים כגון: חשבוניות/ קבלות/ הזמנות עבודה ועוד. יש חשבונית היא דרך יעילה לשלוח מסמכים ללא קושי, אתם רק צריכים למלא את שדות החובה ולשלוח. מזכירים לכם, הכל במחיר אחיד ואין הגבלה במספר המסמכים שאתם יכולים לשלוח!

ניהול הכנסות והוצאות בקלות, ללא הגבלה- יחד עם יש חשבונית אתם יכולים לנהל נכון את העסק שלכם ולעקוב בכל רגע נתון בקלות אחרי כל ההוצאות והכנסות של העסק שלכם. רוצים להוסיף במהירות עוד מסמך, הוצאה חדשה, הכנסה חדשה מבלי לבזבז זמן יקר? הורידו את האפליקציה, צילמו את המסמך וצירפו אותו מגלריה התמונות.

דוחות ללא הגבלה- יש חשבונית מציגה לכם דוחות ( דוח הכנסות/הוצאות/ חייבים/מע"מ/ מקדמות/ ספר תשלומים ותקבולים ועוד) בצורה של גרפים, עבדנו קשה על מנת להקל עליכם . הגרפים של הדוחות מוצגים בצורה ברורה שכל אדם יכול להבין, גם אנשים שאין להם ניסיון יכולים להבין בדיוק על מה מדובר.

תזכורות והתראות ללא הגבלה- יש חשבונית מציעה לכם פיצ'ר של התראות ותזכורות, כך לא תלכו לאיבוד ותמיד תדעו בדיוק מה קורה עם העסק שלכם. אנו כאן להזכיר לכם מי עדיין לא שילם, מי כן שילם, למי טרם שלחתם מסמך (חשבונית/קבלה) ועוד. חשוב לנו לתת לכם את השקט שאתם כל כך זקוקים לו שתוכלו להתרכז בעסק שלכם. חושבים שיש חשבונית מתאימה לכם? הצטרפו עכשיו, הורידו את האפליקציה ותנו לנו לעזור לכם לנהל את העסק שלכם נכון!

בעלי עסקים אוהבים את יש חשבונית

  • {{item.content}}
    {{item.user.fullname}}
    {{item.user.date}}

למה לחכות סתם? פתח לעצמך חשבון בחינם

לחצו כאן לקבלת 40 יום חינם